патиланско царство

  • 919
  • 9
  •   1
Отговори
От известно време щерка ми,2г., зачести с поразиите  #2gunfire , та реших да разбера що за щуротии могат да хрумнат на малките любопитковци.  Joy При нас първата беля беше около годинката- докато аз готвех в кухнята, малките ръчички бяха докопали буркана със сметана и... ами когато я позагледах, щото ми се стори твърде кротка, седеше щастливо на пода, оклепана до уши, и изучаваше свойството лепкавост на сметаната...А каква беше първата пакост на вашето малко съкровище?

# 1
  • Мнения: 9 814
На около година и два-три месеца се опита да бръкне с една отверка в контакта.

И сори за въпроса ама ти с това по дъщеря си ли стреляш?!

От известно време щерка ми,2г., зачести с поразиите  #2gunfire ..

# 2
  • Мнения: 2 448
Е хе, ние от поразия на поразия, вече не помня коя е била първата, ама още като шеташе с паяка из къщи правеше бели.
Най голямата обаче няма да забравя, удари го ток, докато се опитвал да си пусне лампичките за елхата посред лято да прави светещ влак. Добре, че се размина само с уплах и изгаряне на ръката. 

# 3
  • Мнения: 673
  Моето дете не е от тихите.  Mr. Green Беше на годинка, а ние с една комшийка пием кафе у нас и си хортуваме сладко. Но не щеш ли взех да се питам , абе защо е толкова тихо? И що да видя! Моят син седнал в коридора на пътеката , в ръцете му виждам буркан , а навсякъде около него натрошени стъкълца. Боже smile3556! Сърцето ми слезе в петите в първия миг, но... след малко  що да видя... не били стъкла ,а разпръскан гел за коса. Сигурно отдавна е съзерцавал баща си как си слага гел на косата , защото освен по пътеката гел имаше навсякъде, а  той приличаше на слузесто мекотело. Целия се беше омазал   angel008!

# 4

И сори за въпроса ама ти с това по дъщеря си ли стреляш?!

[
Joy развесели ме JoyЧестно казано, понякога ми се е искало... но  #2gunfire е образно казано настроението ми в подобни моменти, макар че се опитвам да обръщам всичко на смях

# 5
  • София
  • Мнения: 1 508
Дъщеря ми никога не е била кротка, но поразии рядко е правила. Единственото, което си спомням, беше една саксия, обърната върху леглото ни. Не забелязах нищо, докато не легнах да спя - под одеалото имаше хубава купчина пръст, но саксията си беше на мястото, и даже растението беше позакрепено с разни хартийки, за да стои в изправено положение  Laughing

# 6
  • into the blue
  • Мнения: 771
  Спомням си около годинката,че много обичаше да чопли тапетите в коридора,аз заканително с пръст  й казвах "не",малката майкунка отиваше към стената обръщаше се към мен,засмиваше се,казваше "не" и посягаше да ги къса  ooooh!
  Друга беля,която направи бе,че откъсна кабела на телефона да го дърпа и да вика "ало".
 

# 7
  • София
  • Мнения: 2 079
Поразията, която помня от 2 годишния (тогава) племенник е, че гарнира матрака на спалнята на майка си и баща си с доволно количество кремове, гримове, тоалетно мляко, парфюми, афтър шейфове, лакове и каквито ви спомни мозъка помади, които съществуват. Ние си мислехме, че той отдавна спи, а той, маймуната, беше омазал себе си и всичко около себе си с цялото съдържание на тоалетката на майка си и баща си (която имаше неблагоразумието да е в близост до спалнята!  Whistling).
Познайте къде отиде матрака още през нощта ....  hahaha Joy
Сега се смея, ама тогава всички онемяхме и ни трябваше минута, за да изреагираме.  Sunglasses

# 8
Ние си мислехме, че той отдавна спи, а той, маймуната, беше омазал себе си и всичко около себе си с цялото съдържание на тоалетката на майка си и баща си (която имаше неблагоразумието да е в близост до спалнята!  Whistling).

Трябвало е да го снимате... Joy
Изобщо моят неискан съвет е - снимайте подобни магарии, винаги е приятно да се посмееш след време, зареждащо...

# 9
  • Мнения: 103
Моята щерка, още в паяка, се беше докопала до едно двулитрово шише олио, което разсеяната й майка,не само че беше забравила да прибере в шкафа и го беше оставила на пода,  ами беше и завила капачката накриво  ooooh!  Режа си аз нещо с гръб към малката и чувам "бльок-бльок-бльок" - ама едно мазно-мазно такова. Настръхнах! Резултатът - килим за боклука, цяло шише шампоан и едночасово търкане в банята  Joy

Общи условия

Активация на акаунт