Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета,моля ви препоръчайте ми добра фризьорка.Косата ми изсветлява през лятото и сега съм поне с два естествени цвята Искам да изравня цвета и евентуално да си направя съвсеееееееем малки и дискретни естествени кичури.Естествсни като цвят и като визия(по възможност).Т.е.- търся съвсем дискретен ефект.Препоръчайте ми добра фризьорка,която ще може да свърши добре тази работя,че не ми се ще да експериментирам точно преди сватбата,която ми предстои след няколко седмици.Предварително ви благодаря!

Цитирай

сърцето ми е до морето

първо кажи от кой град си
Цитирай
Извинявайте  ooooh!За София ства дума Embarassed
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Иван Ганев за стлист Капанов. Много е добър, от години ходя при него! Във фризьорския салон на Капанов на "Хр. Ботев".
Цитирай

А не се ли харесваш с двата естествени?Аз съм руса (естествено руса) и лятото косата ми изсветлява отгоре до сламено русо като на кичури.Доста жени са ме питали къде са ме правили,за да отидат и те,значи стои красиво?!Иначе аз самата никога не съм си цапотила косата с боя (може и да ви е смешно Wink) и за съжаление не мога да ти препоръчам фризьор за боядисване.
Цитирай
За съжаление моята коса не изсветлява като на кичури,а като"израснала"коса-в корените.Естествения ми цвят е светло кестеняв и искам точно този пепелно рус цвят да направя  и да я изравня цялата
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.