Отново,хремата

  • 593
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
 Дъщеря ми,всяка седмица е с хрема,така е откакто ходи на ясла.Тъкмо се оправи,стои вкъщи след това да закрепне и като я пусна в петък вече е със сополи.Вече ме е срам да ходя по доктори така е цяло лято.Чудех се дали е удачно да я заведа при унг,или тези хреми са нормални,говоря за прозрачна водичка от нослето?Вие как практикувате,поняга си мисля че и без нищо ще се оправи,но не смея да я оставя.

# 1
  • Мнения: 1 353
Защо не опиташ коластра и ЗЕ ?

# 2
konsultiraite se s lekar ung za vseki sluchai

# 3
  • Мнения: 556
Дъщеря ми,всяка седмица е с хрема,така е откакто ходи на ясла.Тъкмо се оправи,стои вкъщи след това да закрепне и като я пусна в петък вече е със сополи.Вече ме е срам да ходя по доктори така е цяло лято.Чудех се дали е удачно да я заведа при унг,или тези хреми са нормални,говоря за прозрачна водичка от нослето?Вие как практикувате,поняга си мисля че и без нищо ще се оправи,но не смея да я оставя.
Защо те е срам теб? Трябва да се срамуват тези дето си водят децата болни на ясла и заразяват и твоето.

# 4
  • Мнения: 2 732
Заведи я на УНГ

# 5
# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добър УНГ специалист ще ти даде отговора на въпроса. Бистрият секрет по принцип не е нещо  сериозно. Но имайки предвид, че по градините и яслите си има постоянно болни деца може това да е защита на организма. Добре е, че нещата  не се усложняват все пак.

# 7
  • Мнения: 65
Купи й витамини.Давай й по1 на ден,не пове4е от 15 дена в месеца.Или по 1таблетка витамин С всеки ден.Така Ще й закрепне организма и няма да се влияе от болестите на другите деца.Това е моето мнение,ти си прицени за теб.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Подсилването на организма с имуностимуланти също е вариант.

Общи условия

Активация на акаунт