Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, виждам, че много помагате на всички и се обръщам към вас за съвет. Казвам се Диди и съм на 21 год.Преди около 2 месеца ми откриха хроничен фарингит. В общи линии гърлото ми почти всеки ден е червено, но не ме боли или ме боли много малко. Имам обаче странни болки точно под брадичката, там където свършва челюстта и като плъзна с пръст към началото на врата. Понякога имам болки от лявата страна, понякога от дясната, а понякога в средата точно под брадичката. Боли ме единствено като натисна с пръст. Исках да ви попитам дали е възможно тези болки да са от червеното гърло или проблемът е друг (например зъби, макар там да  нямам развалени зъби). Знам,че най-разумното е да отида на лекар, разбира се, но в последно време около 100 пъти се обадих на лекаря УНГ да го питам за различни неща, а той ми обяснява, че фарингитът не е нещо сериозно, за да се притеснявам толкова. Затова моля вас за съвет, защото съм доста невежа що се отнася до медицина, а не можах да намеря нищо в интернет. Меежду другото там от края на челюстта към врата има ли лимфни възли? Аз пуша от 5 години, ако това има връзка. Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват на молбата ми за съвет!
Цитирай

София

Сега ми е малко червено гърлото и като се пипна и аз там ме наболява леко (досега никога не съм знаела, честно казано). Може би наистина е от възпаленото гърло. Едва ли болката има връзка с цигарите, но пък те може да ти дразнят гърлото.
Цитирай

София

Потърси мнението и на друг УНГ
Цитирай

varna

Тази болка може да се дължи на възпалени лимфни възли,в резултат от проблемите с гърлото.
Цитирай

София

от ли4ен опит споделям: иди пак и на зъболекар . при мен сходна болка се оказа запушен слюн4ен канал под бради4ката.
Цитирай

addicted to phone

Евентуално възпаление на слюнчени жлези?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.