Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора
здравейте.преди 2 дни ,моя пиятелка ми подари цялата серия на Гарниер за мазна кожа.Измиващ гел,матиращ тоник който запуша порите,гарниер пюр 3в1 и матиращо кремче.Ползвах ги точно 3 пъти и сега немога да си позная лицето.хаха.Носът ми се бели ужасно ,челото също ми се бели а как лъщя след тоника,немога да ви обясня.Някой ползвал ли е тази серия.Предназначена е за мана кожа и против лъщенете ,а моята кожа лъсна още повече и на всичкото отгоре почнх да се беля.Веднъж бях чувала,че подуктите на гарниер сваляли кожата,и найстина така се оказа в буквалния смисъл.Вече се замислям дали пък ми се е нормализирала кожата и не е толкова мазна.Още утре ще отида на дерматолог за да ми обясни какво става.
Моля,споделете вашите наблюдения за тази марка козметика

Цитирай

USA/ БГ

И на мен ми ги бяха подарили тези продукти.
Отидоха в кофата  точно на втората седмица. Лицето ми започна да се бели, изсуши се , и започнаха да ми излизат пъпки.
Честно да ти кажа, по-гадно нещо никога не съм използвала... ,като изключим серията Лептен  Whistling
Цитирай

Аз пък вчера си купих SOS молива от същата серия, защото нещо съм се опъпчила, но хубавото при него е, че се нанася локално. Ще споделя скоро впечатленията си.
Цитирай

София/Благоевград

аз съм доволна от почистващия продукт 3 в1, тоника не ми хареса
Цитирай

София

Аз също останах доволна от продукта 3 в 1. Пак бих си го купила  Peace
Другите не съм ползвала
Цитирай

И аз го имам откакто излезе,но не ми остава време да го ползвам често. 2 пъти съм го ползвала и много добре почиства лицето.
Цитирай
И на мен ми ги бяха подарили тези продукти.
Отидоха в кофата  точно на втората седмица. Лицето ми започна да се бели, изсуши се , и започнаха да ми излизат пъпки.
Честно да ти кажа, по-гадно нещо никога не съм използвала... ,като изключим серията Лептен  Whistling

Предназначени са за маза кожа.Моята както казах е мазна,или поне така мисля,но когато сложа тези продукти става адски лъщяща и се бели Sadне съм ползвала продукти за нормална кожа ,но предпоалгам ,че ще бъдат по удачни
Цитирай

София

Продуктите са изключително агресивни, затова кожата започва да се лющи. Ползвала съм ги преди години, но не бих повторила.
Цитирай

там,където ме обичат

Определено не съм доволна ,ползвах Гарние пюр 3 в 1.Вследствие ,обаче ми излязоха повече пъпки  Stop
Цитирай
Май повечето дами са на едно мнение за тези продукти на Гарниер,че са доста агресивни към кожата SadМоляви кажете от кой продукти сте доволни:) трябва ми някаква серия ,която почиства идеално кожата,матира я ,и да хидратира кожата,без да омазнява допълнително.благодаря ви за помоща
Цитирай

Пловдив

И аз съм ги ползвала, ползвала съм много от продуктите на Гарниер. По-голям боклук няма! Въобще не съм доволна.  #2gunfire Изобщо не помагат. Предпочитам тези на Johnson - Clean and clear.
Цитирай

София/Света на Диска

Както следва, продуктите за мазна кожа са изключително изсушаващи, което не е хубаво.
Сменете ги с не толкова изсушаващи.
. Peace
Цитирай

София

И аз съм ги ползвала, ползвала съм много от продуктите на Гарниер. По-голям боклук няма! Въобще не съм доволна.  #2gunfire Изобщо не помагат. Предпочитам тези на Johnson - Clean and clear.

Aбсолютно съм съгласна с това мнение. На Джонсън продуктите са доста по-меки и по-добре ми понасят, макар че също леко изсушават. Да кажа само, че според козметичния класификатор, моята кожа се води "нормална, склонна към омазняване"- 3 степен, което означава, че е почти мазна.
Цитирай

при децата

Тези продукти са по-скоро за кожа с акне, мазна и с черни точки, каквато имат някои тийнейджъри.
Но нека все пак дерматолога се произнесе.
Цитирай

Стара Загора

аз съм с нормална към суха кожа и не съм ползвала точно тази серия
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора