ЛИЦЕМЕРКИ!

  • 3 095
  • 39
  •   1
Отговори
СКАРАХ СЕ С ЕДНА ОТ ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ ПО МОИ СИ ПРИ4ИНИ,КОИТО НЕ ИСКАМ ДА КОМЕНТИРАМ.ТА ДРУГАТА МИ ПРИЯТЕЛКА,КОЯТО ДВИЖИ С ВЪПРОСНАТА И ТЯ НЕ МИ ГОВОРИ.НАГОВОРЕНИ ЛИ СА НЕЗНАМ,НЕ 4Е ИСКАМ ДА МИ ГОВОРИ,КАКТО Е РЕ6ИЛА,НО ПРОСТО ТАРСЯ ПРИ4ИНАТА.КАКВА ЛИ БИ МОГЛА ДА Е.ЗА ПРОТОКОЛА-КРАСИВА САМ,А ТЕ НЕ ПРЕДСТАВЛЯВАТ НИ6ТУ ОСОБЕНО,НОСЯ СЕ ДОСТА ДОБРЕ А ТЕ СА С ПО 1 4ИФТ ДАНКИ И БЛУЗКА.ЯВНО ТОВА Е ЗЛОБА НЗ.ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА КРАСНОПИСА НО В МОМЕНТА САМ В 4УЖБИНА ,

# 1
  • Мнения: 4 435
 Mr. Green ей не спряха да ти завиждат тия хора бе. Whistling

# 2
  • Мнения: 299
Ако ти завиждат, значи не могат да ти бъдат истински приятелки...

# 3
  • Мнения: 2 448
Защо са ти тези злобни приятелки и завистливи, че и тема пускаш за тях?  Mr. Green

П.П. Обща снимка да трите ви може ли да видим коя колко е красива и се носи подобаващо?  hahaha

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 838
И като си в чужбина какво ти пречи да пишеш правилно?

# 5
  • Мнения: 4 435
Защо са ти тези злобни приятелки и завистливи, че и тема пускаш за тях?  Mr. Green

П.П. Обща снимка да трите ви може ли да видим коя колко е красива и се носи подобаващо?  hahaha

Ти не си ли виждала в чата.Да ти пусна една нейна. Whistling Тя между другото вече е тука с 4-5та регистрация,ако не и повече. Laughing

# 6
  • Мнения: 1 432
Ега ти лицемерките  Mr. Green. Вместо да ти целуват краката, дето се носиш добре  Crazy

# 7
# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Объркала си форумите. Тийнпроблем е на друг адрес.

# 9
  • Мнения: 4 435
Не мога да ви спестя  предният й бисер. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299917.0


Или пък снимката й  Mr. Green  http://pics.perfekten.com/pics/1369/c4b78d58008aa8c108f928ca314045f4.jpg

# 10
# 11
  • Мнения: 3 306
 rotfImao rotfImbo smile3532 newsm62  Joy  голяма завист  ooooh!  голямо чудо  Whistling hahaha Joy

# 12
# 13
  • Мнения: 4 435
Дайте дружно да признаем колко й завиждаме всичко.
И на неземната хубост. Sick И на правописа. ooooh! И на скромността. Mr. Green

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
И като си в чужбина какво ти пречи да пишеш правилно?
неграмотността.
или тва е некъв бъзик с нас и мадамата ни гледа сеира

Общи условия

Активация на акаунт