Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 230 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вече сред любими хора

Мацки искам да Ви помоля, ако някоя от Вас има някой от тези уреди и ако има инструкции на български език да ми прати или да ми каже от къде да си взема Praynig Тези, които са ми дадени от магазина в най-добрият случай са на руски, а аз не всичко разбирам от там  Crossing Arms
Цитирай

Разград

Обаждаш се в магазина или отиваш директно и си искаш инструкции на български.На мен също така не ми бяха дали,а бяха ми обещали при закупуването да ми ги изпратят с уредите.Появи се проблем при един от уредите(бяхме накупили ел.уреди за около 5000 лв и нито един с инструкции на български),обадих им се като не пропуснах да спомена за комисията в защита на потребителите,та ми ги изпратиха на ел.пощата(живеем в Разград,а ги купихме от Русе).
Цитирай

у нас

определено отивай да си искаш инструкциите. Бяхме купили един телефон стационарен с майка. Уж имало според продавача инструкции на български, а като разкомплектовахме нещата се оказа,че няма. И понеже едни от функциите не можехме да разберем как работят след два месеца отидох и си взех упътване. Даже пак в момента нямаха, но аз настоявах да ми разпечатат веднага  Peace
Цитирай

Варна

и аз съм на мнение,че трябва да си искаш инструкциите,иначе моите уреди са електролукс,печка,съдомиална,хладилник,пералня Peace
Цитирай

Варна

Ами то зависи от модела,има все пак много,с различни функции.
Аз имам инструкци за плот и фурна Електролукс,обаче ме притеснява че пише други модели.Дано да няма разлики като започна да разучавам функциите.Иначе се обаждам да досаждам за други.Така че смело,искай си на български.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.