Мазна кожа - Продукти

  • 13 240
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 196
http://www.dermaweb.com/english/dermato/avene/cleanance/images/p … on_sebor_deux.gif е това си мия лицето аз ,не люти на очите ,хубаво почиства дори и грим, и не изсушава.Ако като цена е малко на 20лв но е 200мл и е икономично

# 31
  • Мнения: 196
Наскоро във форума писах, че ми изгоря лицето от някой от продуктите, които ползвам, защото започна много да се бели, открих, че това май е гел за измиване на билка, понеже го използвам сутрин и вечер, явно ми е дошъл в повече.Казвате, че Гарниер 3 в 1 е добро? Трябва ми определено гел за измиване на лице, който да не изсушава кожата, защото го използвам сутрин и вечер, правя го, защото кожата много бързо ми се омазнява.В момента използвам серията с чаено дърво на Орифлейм и лицето ми се беше пооправило, докато не стана този сакатлък с Билката.Сега пак съм пъпчасала и се чудя какво да правя и как да ги премахвам тези пъпки! ooooh!



Насочи се към медицинска козметика е моя съвет .Гарниер 3 в 1  имам също но не съм очарована ...

# 32
  • Мнения: 31
След консултация с дерматолог за моята смесена и акнеична кожа, тя ме посъветва да си взема гел и крем на Isispharm(не съм сигурна дали така се пише) и определено има голям ефект!

# 33
  • Мнения: 3 675
Аз използвам матиращ крем на орифлейм, доволна съм, че продуктите успяха да ми изчистят лицето, беше много зле положението, с дълбоки белези, сега имам само пъпки. Rolling EyesНякой използвал ли е гела за който писах на Еуцирин, може ли да каже цена и дали е доволен.Нали това е медицинска козметика? Heart Eyes

# 34
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 153
На Eveline си взех почистващия гел, тоника и крема за мазна кожа. Кремът си го взимам вече за 4-ти път.
Аз си взех почистващия гел 2 в 1 и крема Pure control.
Ще споделя отзиви.

# 35
  • Мнения: 504
Използвам измиващия гел Effaclar на La Roche-Posay, лосиона на Avene и вечер се мажа с едно кремче Имекс съдържа тетрациклин и веднага изсушава и премахва възпаленията, от това кремче ми се изчисти лицето.. а за дневен крем ползвам хидратиращ на Eucerin.. С тази комбинация от продукти за сега съм много доволна  Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт