идвало ли ви е понякога да .....

  • 3 849
  • 56
  •   1
Отговори
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
а, бе да му шибнете на вашия един такъв хубав .... през физиономията.  fightЕй, много го обичам моя, даже повече отколкото когато се оженихме /преди 17г./ ама понякога ми сервира такива глупости и изказвания, че просто ми се ще - ей-така изнивиделица да му отлепя един. сигурно и на него му се е приисквало..... след пет минути пак много го обичам и харесвам , ама това желание чак ме плаши.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 1 508
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing

# 2
  • Мнения: 281
случва се Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 392
 Чак пък толкова... Naughty

# 4
  • Мнения: 114
чак пък да му  fight - НЕ! не съм такъв човек(зная агресията какво е и не ми идва на акъл да я проявявам),но майка му колко е кихала,почесвала...и той какви ли не доничета е бил в съзнанието ми Embarassed. минава ми,обаче много бързо. не зная какво би ме провокирало да посегна на някого?!?

# 5
  • София
  • Мнения: 15 910
Не, виждала съм го в действие и знам, че ще ме размаже с 2 удара.

# 6
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
ставаше въпрос да ви е минавала такава мисъл, не да сте го правили...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 7
  • Мнения: 66
Ами не  Naughty
Обаче на него сигурно му е идвало да ме  #2gunfire
Радвам се обаче, че си разрешаваме споровете с разговори.

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Случва се някой път да ни се иска  но се въздържаме. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 25 441
Не, не съм самоубиец. Разликата в телесната маса никак не е в моя полза и един евентуален ответен удар би бил много трагичен относно здравния ми статус.  Crossing Arms
По тази причина са ми идвали други, много по-труднодоказуеми неща. Но понеже съм гледала няколко серии на CSI, засега успешно се въздържам да приложа идеите си на практика.   Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 290
Бе то може и да ми е идвало, ама дали бих посляла да го направя, е въпроса...  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 668
Непрекъснато  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 494
Ееее,пък хора сме все пак.Разбира се,че ми е идвало,както и на него сигурно. Но и двамата сме достатъчно интелигентни да не намесваме агресията в нашите дискусии Peace

# 13
  • Мнения: 2 448
Искало ми се е много пъти, един път сме стигали до действия.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 581
 Все още не съм изпитвала желание за такива действия.За сега само ми идва да му правя хубави неща. Grinning

# 15
  • Мнения: 4 965
Идвала ми е тази мисъл, ама в 98% от случаите съм спирала навреме. В останалите 2% - 1% му шибнах шамар, а той ми се изхили, а в другия 1% му налетях на бой  Embarassed, а той само ме хвана и ме гушна здраво... Пробвайте да ви гушне някой с +20 см. в ръста и + 40 кг. в теглото /хем аз хич не съм дребна/ - няма мърдане... Иначе, на него също му идват понякога такива желания, ама се въздържа, че с тази разлика в категориите и един по-як шамар сигурно може да ме вкара в Пирогов...

# 16
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
ами да , съвсем нормално е понякога да ми идва това на ум Mr. Green

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
офф, камък ми падна от сърцето, ами човещинка си е все пак, пък и 17 години - боже кога минаха- благодаря за мненията и дано ви се случва по-рядко! Grinning

# 18
  • Мнения: 1 447
Разбира се,че ми се е случвало.

# 19
  • Мнения: 1 763
Не ми е идвало, но като се знам каква съм лигла, сигурно на него всеки ден му се иска да ми забърше някой шамар. Обаче не го показва.

# 20
# 21
  • Мнения: 4 433
Да случвало ми се е Mr. Green

# 22
  • Мнения: 750
Не само че ми идва, но го и шибвам най-редовно...после пак си се обичаме  Laughing

# 23
  • Мнения: 122
Доста често. Дори ми е идвало на ум  да го пребия не само да му ударя шамар..

# 24
  • Мнения: 3 621
Случвало се е. На него също  Simple Smile
Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing
Peace

# 25
  • Мнения: 10
Идвало ми е на ума, да! Даже съм го правила, но само веднъж, засега. Не се гордея с това, абсолютно глупаво е, но разтропат ли ми се нервите трудно се удържам. Намерих му цаката обаче, вече след толкова години съумявам относително добре да контролирам емоциите си Wink

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма мъж дето да не искал да шибне един на жена си и даже на някои не им издържат нервите и го правят ... след това ги съдят. В една друга тема бая жени споделиха че са удряли мъжете си, но това за тях беше нормално  Shocked

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Ооо, да Twisted Evil Пресен пример от вчера:
Цял ден се точа на един пъпеш. Вечерта го моля да ми го нареже. Нарязва го. Започвам да ям и установявам, че го е нарязал със същия нож, с който съм белила чесън, без да го измие #Cussing out Естетсвено пъпешът е съсипан и не става за ядене. Казвам му и той - Еее, какво толкова Sunglasses Наистина исках да му прасна един Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 940
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing

Съгласна съм. Много рядко ми се случва.

# 29
  • Мнения: 246
 smile3515 fight fight gydi..... и още как ,но се сдържаме,понеже бързо ни минава и на двамата Mr. Green

# 30
  • Мнения: 3 641
О, иска м исе и не само един  Mr. Green Close Twisted Evil
Понякога ме изкарва извън кожата  ми..

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Случвало ми се е да искам да го направя  Blush  Но знам, че е по-добре да не си подритвам здравната книжка...  Crazy

# 32
  • Мнения: 12 648
Не, ама той сигурно би предпочел. Защото аз се изливам в крясъци. Е, после ми минава.

# 33
  • Мнения: 476
Идвало ми е да му шибна един в десетката. Въздържам се.

# 34
  • Мнения: 35 891
вече не  Whistling
предпочитам да му направя по-лоши неща  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 7 097
Идвало ми е, разбира се. Ама аз си го и поплясквам...по дупето  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 1 808
Надали на някого не му е идвало....

# 37
  • Мнения: 194
Редовно ми се случва. След три минути не съм същата Crazy Crazy

Бе, циганка съм по душа Laughing Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 378
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing
точно така,трябва да спреш на време Peace

# 39
  • Мнения: 190
Да, искало ми се е - и при това много пъти, но съм спирала на време. И той също.

# 40
  • Мнения: 370
 и още как?!обаче трябва да е скорострелно и ефикасно,такаче да припадне,да загуби свяст за известно време иначе лошо ме се пише! newsm66 но постигна ли ефекта на припадъка,охааааааа ,има да му се кефя на изражението  smile3540 и да триумфирам. tongueпосле ще се чуди какво е станало Thinking.ще му кажа,че се е спънал в играчка на детето,паднал е и си е ударил главата. fiuuuuuu dontknow

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 647
 #Crazy звучиш като рецидивист... сигурна ли си, че не си го правила  newsm78

 Wink

# 42
  • Мнения: 349
О-о-о-о-о-о колко пъти....... И не само да го фрасна  Embarassed Ако трябва да съм честна почти всеки ден  newsm66 Wink

# 43
  • Мнения: 53
На ден поне по един път.
А когато ми идва направо да го пребия /убия/  Laughing - а естественно не мога и не го правя - крещя  Close - по-бързо ми минава !

# 44
Идвало ми е, но ме е страх от ответен удар...  Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 4 273
Ооо, идвало ми е много пъти  Mr. Green Резултат: няколко подритвания по задника и един шамар през лицето /от моя страна/. Той как се въздържа от ответни действия, просто не знам  Rolling Eyes Ама гледам да успокоявам топката, доколкото мога. Иначе и аз много си го обичам моя. Иначе няма и да ме е яд толкова на него понякога.

# 46
  • Мнения: 301
Не, виждала съм го в действие и знам, че ще ме размаже с 2 удара.

на моя един ще му е достатъчен да ме довърши  Mr. Green
напоследък все по-често ми минава тази идея през главата
да крещя не мога, не ми идва от вътре някакси

# 47
  • Мнения: 278
Веднъж в седмицата си организираме спаринг с възглавници. И на двамата ни олеква, но ако аз много съм му ядосана го хапя.

# 48
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Случвало ми се е ....ама не съм прилага все още ...!!!

# 49
  • София
  • Мнения: 12 548
О, да! Случвало ми се е, засега е избегнал фактическите действия  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 1 432
Честичко ми се случва  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 919
а, бе да му шибнете на вашия един такъв хубав .... през физиономията.  fightЕй, много го обичам моя, даже повече отколкото когато се оженихме /преди 17г./ ама понякога ми сервира такива глупости и изказвания, че просто ми се ще - ей-така изнивиделица да му отлепя един. сигурно и на него му се е приисквало..... след пет минути пак много го обичам и харесвам , ама това желание чак ме плаши.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Чак пък да го "шибна" ... Laughing
Да,ядосвала съм му се,но да го удрям не съм имала желание Joy Joy Joy
За сведение-16 години брак Laughing

# 52
  • Мнения: 6 578
Ядосва ме, но чак да го удрям не съм имала желание.
И не е, защото се страхувам от отговора му.
Просто си викаме на воля, а после бързо ни минава.
Извинявайте, момичета, но ме ужасиха коментарите ви как знаете, че би могъл да ви размаже в отговор.
Аз в момента, в който си го помисля това, просто ще съм си тръгнала.

# 53
  • Мнения: 12 648
Те тези отговори май на майтап бяха.

# 54
  • Мнения: 6 578
На мен не ми звучат хич на майтап.

# 55
  • Мнения: 12 648
Ми не знам, мен това не би ме спряло.

# 56
  • Мнения: 6 578
И мен засега, както казах викам си на воля.
Ама не ми е хрумвало, че може да ме смаже, макар че физически погледнато сигурно е така, защото аз съм слаботелесна около 50 кила.
А и както той твърди не се е бил от казармата т.е. от има-няма повече от 20 години, а и аз не съм го виждала.
И искрено се надявам да не го виждам в подобна ситуация. Най-малкото вече въобще не би му подхождало на възрастта и положението.

Общи условия

Активация на акаунт