Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

в Лувъра

Дами,
Търся монолога на Мариус Куркински "Дамата с кученцето". Ако имате и още нещо никак няма да се разсърдя. Благодаря предварително!
Цитирай

Sofia

Търсиш видео или текста?

Само това открих като видео в нета от негов спектакъл: http://www.vbox7.com/play:51c90a34
« Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 12:46 от Georgieva »
Цитирай

в Лувъра

Видео търся, но не намирам нищо. Надявах се тайно някой да си го е записал от телевизията, защото са го давали. Много жалко. А Мариус не играе вече.  Sad
« Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 13:02 от Piaff »
Цитирай

Пловдив

охо, за много старо нещо си се сетила)) още от времето на Явор Веселинов))
дано го намериш,и аз ще чакам )
Цитирай

в Лувъра

Гледам да побутвам темата, ама отговори нет.
Цитирай

Piaff, имам целия спектакъл на видео касета. Записахме го преди години от тв. Много го харесваме вкъщи, с удоволствие бих го гледала отново, но видеото ни отдавна е развалено.
Не знам дали може да се прехвърли на DVD?
Купих си "Сътресение" преди година от книжарница Хеликон - на DVD.
Цитирай

в Лувъра

Да, може. Даже и в домашни условия, ако имаш камера с видеокасета. Ако не, онези хорица дето ходят да снимат по сватбите със сигурност могат да го направят. Ако искаш помощ, свиркай! Ще намерим вариант.   bouquet
Цитирай

в Лувъра

Ето, вече получих информация, че във фотостудиата също правят тази услуга.
Цитирай

Very Happy Ще потърся касетата и после ще пробвам в някое фото . Не обещавам бързина, но ще докладвам при резултат! Поздрави! Very Happy
Цитирай

кажи ми, да ти кажа аз

Здр аз също от мн дълго време си търся "Дамата с кученцето" на Мариус но никаде немога да я открия  Crying or Very sad нямая по торентите Crying or Very sad няма я никаде,а е мн добра Smile  ако някой я намери да свирка Smile Smile
Цитирай

In my tropical dream

Моля, моля, моля, моля! И аз съм на опашката с чакащите! Умирам от яд, защото го имах на видеокасета и ми изчезна! Ще съм много щастлива, ако мога пак да го гледам
Very Happy Ще потърся касетата и после ще пробвам в някое фото . Не обещавам бързина, но ще докладвам при резултат! Поздрави! Very Happy
Cesaria , в теб ни е надеждата! Praynig
Цитирай

София

Аз го имам на dvd, но последната част е отрязана. Кажете как да го конвъртна и ще ви го кача.
Цитирай

In my tropical dream

Извинете, побутвам темата, за да може някой да каже на vockil как се конвертва.
Цитирай

в Лувъра

Здравейте,
Cesaria ми го изпрати от Варна  bouquet, за което безкрайно и благодаря! Имам го на DVD, така че, ако никой не каже как може да се качи в нета, мога да го записвам и изпращам. Само да предупредя, че качеството не е много добро.

Поздрави!
Цитирай
о!!!! наистина ли някой има „дамата..“!!!!!!
моля ви, моля ви направете услуга на всички, които не са имали удоволствието да го гледат!!!
аз лично го търся от 2000-та и продължавам да твърдя, че не съм гледала по - смешно нещо през живота си, каквото и да е!!!
моля ви, ако можете да го качите - не се колебайте!!!!!!!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.