Тайната на дългата и здрава коса- 44

  • 44 708
  • 390
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 496
а мен що ме няма в албума Blush



`Щото мис арк е разсеяна и е забравила. Mr. GreenСега ще ́и  напомня.Mr. Green

# 61
  • Мнения: 246
мис арк Sunglasses Тъкмо се притесних,че пак съм се заблудла Hug

А относно поста на Мама терорист   Маската на Миосотис ,на мен ми мирише на сапун и не е това което беше преди много години...преди да я спрат от пазар!Прави се с растителни продукти и на мен ми е малко съмнителна,най-вече това,че мирише на домашен сапун...
dessy_g Браво   bouquet

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 16:00 от Boyanna

# 62
  • Мнения: 2 803
Много хубава и полезна тема. Peace

# 63
  • Мнения: 134
Здравейте хубавици!
Аз си взех маската на Рилкен Експерт и съм много доволна - край на изсушените крайчета само с едно нанасяне  newsm44 , а какъв обем имам, направо  newsm09
На Рилкен ползвам силикона за краищата и съм страшно доволна,но маска не съм виждала.Може ли една снимчица или сайт на които да я видя ? Blush

# 64
  • Мнения: 1 365
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=el&u=http: … 26hl%3Dbg%26lr%3D

Аз си взех тази тъмно-синята с розовко - за боядисана коса Flutter А ти силикона от серията на Рилкен Дизайн ли ползваш? В едно бяло шишенце?
За пръв път чувам маската на Миосотис да е гръцка - знам, че е италианска   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 050
И тук да похваля маската за коса CAPILO на EVA PROFESSIONAL www.evaprofessional-bg.com,
много,много добра-мека,лъскава и оформена коса.
Ако подобри и здравината,ще изпробвам и останалите им продукти.
На каква цена е маската Simple Smile
деси твоята на каква цена е и има ли за небоядисани коси   bouquet

# 66
  • Мнения: 1 365
Моята маска я взех от едно магазинче за около 20лв - не знам точно, защото си взех още работи, но тя е 500мл и се ползва наистина много малко количество в/у косата. Не знам дали има за небоядисани коси... не съм питала, защото аз се боядисвам... Имат и тези светлите шампоани на Рилкен, които пак са за професионална употреба и момчето, което работи там каза, че са много хубави. Цената им е около 9 лв, но аз не си взех от тях, защото в момента имам 3 шампоана в банята  Joy

# 67
  • Мнения: 1 258
galentinass -За месец косата ми порастна с 2-3 пръста.В началото си мислех че няма ефект,но явно има Party

А за маската на Миосотис и аз знам че е италианска.На мен не ми пречи.Ако иска и на бор(много мразя аромат на бор) да ми мирише,ако ми действа добре на косата е ок Peace

# 68
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен !
Аз също съм от жените с хубави, жизнени и здрави коси !
Бих искала да споделя с вас как аз подържам косата си, защото тя не винаги е била така хубава. Преди около 8 години имах буквално няколко косъма, рядка, изцъфтяла и мазна. Тогава постоянно я третирах със продукти,преси, сешоари и т.н.
И така при поредното си ходене да се подстрижа,фризьорката ми каза да се взема в ръце, че на 20г. ще остана без коса, а бях на 15-16г.Посъветваме да поразпитам за бабешки маски и да ги правя редовно.
И така попаднах на тази за мен чудотворна маска.
Ето я и нея:
-5-6 бр. зелени обвивки на орех / в зависимост от дължината на косата /
- 1 с.л мас
-1 с.л рафинирана газ - има същите качества като другата, но не мирише въобще
-2-3 жълтъка / в зависимост от дължината на косата /
-1-2 с.л чист пчелен мед
Зелените кори от ореха се рендосват на най-ситното ренде, те трябва да са свежи и сочни, дори може да не ги белите от ореха за да ги рендосате по-лесно. Като сте готови прибавяте и другите продукти и накрая малко гореща вода или отвара от лайка за да стане маската топличка.
Искам да ви предупредя, че тази маска НЕ Е ЗА РУСИ ЖЕНИ !
 Маската боядисва косата, като й придава приятен червен отенък.Косата става като огън.Косопада спира също и пърхута изчезва завинаги.
Няма и миризма, защото газта е рафинирана и не мирише, единствено от ореха мирише на трева или сено.
Друго също важно нещо, е че орехите съдържат чист йод, което ще рече, че пари!!!
 Аз съм свикнала и слагам по 8 бр., НО АКО НА НЯКОЙ МУ Е ЗА ПЪРВИ ПЪТ ДА ПРОБВА С ЕДИН.
Преди да рендосате орехите си намажете ръцете с мазен крем и сложете ръкавици!
 Аз стоя 3 часа с маската.
Ако някой има въпроси , може да ми пишете и направо на пощата !


Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 12:56 от maria_2103

# 69
  • Мнения: 1 919
galentinass -За месец косата ми порастна с 2-3 пръста.В началото си мислех че няма ефект,но явно има Party
 
 newsm78 2-3 пръста са около 4-5см за месец искаш да кажеш....а иначе по  колко на месец без хинин?  Blush Браво само, че се грижи за косата....с този бърз растеж..... Thinking ще дойдат проблемите bowuu

maria_2103   браво за косата....ама това.....белене на скалпа.... Sick  до пърхот не води ли....като сложа и изсушаването от боята всеки месец  Sick ще се въздържа..

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 15:10 от galentinass

# 70
  • Мнения: 4 496
Здравейте и от мен !
Аз също съм от жените с хубави, жизнени и здрави коси !
Бих искала да споделя с вас как аз подържам косата си, защото тя не винаги е била така хубава. Преди около 8 години имах буквално няколко косъма, рядка, изцъфтяла, мазна перушина. Тогава постоянно я третирах със продукти,преси, сешоари и т.н.
И така при поредното си ходене да се подстрижа,фризьорката ми каза да се взема в ръце, че на 20г. ще остана без коса, а бях на 15-16г.Посъветваме да поразпитам за бабешки маски и да ги правя редовно.
И така попаднах на тази за мен чудотворна маска.
Ето я и нея:
-5-6 бр. зелени обвивки на орех / в зависимост от дължината на косата /
- 1 с.л мас
-1 с.л рафинирана газ - има същите качества като другата, но не мирише въобще
-2-3 жълтъка / в зависимост от дължината на косата /
- 1-2 с.л ракия
-1-2 с.л чист пчелен мед
Зелените кори от ореха се рендосват на най-ситното ренде, те трябва да са свежи и сочни, дори може да не ги белите от ореха за да ги рендосате по-лесно. Като сте готови прибавяте и другите продукти и накрая малко гореща вода или отвара от лайка за да стане маската топличка.
Искам да ви предупредя, че тази маска не е за руси жени, защото тя боядисва, косата става като огън,така се плъзга слънцето като червени пламъци. Косопада спира също и пърхута изчезва завинаги.
Няма и миризма, защото газта е рафинирана и не мирише, единствено от ореха мирише на трева или сено.
Друго също важно нещо, е че орехите съдържат чист йод, което ще рече, че пари!!! Аз съм свикнала и слагам по 8 бр., но ако на някой му е за първи път да пробва първо с един. Аз стоя 3 часа с маската, после тук-там ми се бели леко кожата, но косъм не пада.

Ако някой има въпроси ще отговоря с удоволствие, може да ми пишете и направо на пощата !




Аз имам въпроси.
1. Може ли снимки да видим? От преди маската- на мазната перушина,  и от сега снимка на хубавата, жизнена и здрава коса! Благодаря!
2. Беленето на скалпа не те ли притеснява? То пак е своего рода пърхут.
3. Цветът на скалпа не става ли кафяв от обелките от орехи? Даже тъмнокафяв?
4. Когато не е сезона на пресните орехи какво правиш?
5. Пет изсушаващи и една омазняваща съставка не ти ли изсушават прекалено много косата и скалпа?
6. Наистина настоявам за снимки. Че йодът ме притеснява много.


И само още нещо. Зависи дали скалпа с пърхут е мазен или сух. Не ми се мисли какво ще стане, ако на сух скалп да се сложи йод.  ooooh!ooooh!

# 71
  • Мнения: 92
maria_2103 , привет!
Много се радвам за резултатите, които си постигнала. А освен чудотворната ( за твоята коса ) маска, би ли ни предоставила снимков материал преди и след. Не че съм скептично настроена ( моля, не ме разбирай погрешно ), но един такъв материал ще подейства напълно стимулиращо и реално за момичетата, които искат да опитат маската ти.
Би ли споделила също за колко време забеляза първите промени в косата си, колко често си правила маската и продължаваш ли да я правиш?
Благодаря ти за отговора, предварително  Hug

мис арк , писали сме едновременно  Joy
Само аз ли не видях снимките на iguanka, видях само тази в албумчето  Sad
мис арк , ами ти какво се скатаваш, няма ли да ни покажеш скоро косата си?

# 72
  • Мнения: 588
Аз туко що си купих туй бадемовото масло и на листовката вътре пише, че се нанася на чиста и измита коса ,а пък маската с тривитаминола се прави на мръсна нали? или ПАК нещо не съм разбрала  Thinking

# 73
  • Мнения: 92
И маската с тривитаминола, и бадемовото масло се нанасят на чиста коса, но не мокра. Като тук се има впредвид коса без стилизанти.

# 74
  • Мнения: 588
С това трябваше да започнеш.Мерси  Wink

Общи условия

Активация на акаунт