МАРТ е толкова далече, ах че не издържам вече

  • 12 747
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 660
Ей, неуморни сте... за 5 дни изписани 2 теми и започната нова. Браво, мами...  bouquet
fever, браво за темичката, чудесно си се справила  ....и честито ви бебе
Ние също пътувахме и успяхме да си починем преди започването на работа утре. Sad
Не ми е ясно как ще успеем да станем сутринта.
Ще ми се утре да е сряда, а не вторник, защото сме на ФМ и се надявам да ни кажат пола на бебето.

Elg, поздравления за идеята с лилавата нотка в сватбения ти ден. Аз също не бях традиционна булка....нямах нищо бяло... екрю, или розово...аз бях булка в оранжево...любимият ми цвят. Пожелавам ти един прекрасен сватбен ден!!!  bouquet

fever, моля те да ми изпратиш паролата за снимките, за да сложа там и моя снимка, ако е възможно. В две предишни теми молих за това, но така до сега не получих паролата.

# 31
  • Мнения: 980
Здравейте, кога изписахте толкова бре?!?!  Crazy Честит празник!

Аз сега ще докладвам и отивам да чета... Таа, на ЖК-то всичко мина добре. Бебчо се върти и се опъва като смок на горещ камък. Страхотно чувство е да го видя как маха с ръчички.  Heart Eyes В урината имам някакви бактерии и ще трябва да слагам свещи...въх, дано ги огрее мисълта тез бактерийки и си дигнат чукалата  Praynig Полижинакс става ли за бременни?  Thinking Нещо ме гони съмнението, но в аптеката ще прочета опътването преди да си купя.  Naughty Иначе цитонамзките ми са сууупер и док ми каза, че лудите и Господ ги пазел. (Той все още е на мнение, че трябваше да прекъсна бременността, но по-компететно мнение на специалист ме увери, че няма да има проблем за мен и бебето) БХС-то ще е готово другата седмица, но честно за него не се притеснявам толкова. Тапирско спокойствие ме гони на тази вълна.  Mr. Green
И последно- по колко пъти ни се полага ЖК по ЗК? Мен АГ-то ме вика пак след две седмици... Миналата година ходех веднъж месечно.  Thinking Дали сега някой се престарава или миналата година са ме птретупвали? Thinking

и най-последно- една молбичка. Малката ми изяде листа с телефона на д-р Янкова.  Crazy Може ли накой да ми го каже?  Praynig Може и на лични  Hug

# 32
  • Мнения: 361
здравейте мамчета Hug
да се пазите много в тези студени дни. Аз леко подсмърчам.
Tony_st - ей била си страхотна булка, да ни сложиш снимчици моля. Аз също харесвам оранжавото, но със сигурност щях да докарам някой нервен срив на родата. Вчера даже имаше фуркети и в оранжаво, и в лилаво и т.н.

Ей, снощи бяхме на гости на кумувете и докато гледахме ББ (голяма тъпотия) вече съм 100 % сигурна, че усетих бебо. Беше като гъделче, ама по-силно и после продължи още няколко пъти.

В това гадно време ама хич не ми се ставаше от леглото, но замествам една колежка и ще ги избутам тези 4 дни.
Лек и усмихнат ден от мен Hug
 

# 33
  • Мнения: 481
Добро утро и от мен!
След почивните дни отново съм на линия. Пловдивчанки, хубаво ли прекарахте на срещичката? Аз за съжаление не можах да дойда. Тези дни отново не се чувствах добре, дано е било случайно и да не се повтаря...

Fever - браво за темичката, супер е   bouquet

Относно имената - аз също не държа да са точно на роднините, но от уважение искам поне буквичката да е на някой. Мисля, че много ще се радват, пък и имена колкото щеш  Peace

Аз Биг брадър не гледам - струва ми се голяма простащина.

Еля, сигурна ли си че си усетила бебето? Толкова рано (ние с теб вървим заедно като термин). АЗ единственото, което усещам е как ми се разтяга матката, и леко ме побоцква от време на време от това.

Хубав ден на всички  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 659
 Добро утро на всички ранобудници. И аз съм на линия вече. Вчера цяла вечер ви четох и не остана време да пиша. Аз днес съм на профилактичен преглед при зъболекарката ми и бях решила да отскоча до един магазин за бременни след това, но май това дъждовно време ще ми провали плановете.
 Снощи и аз гледах Биг Брадър. Мъжът ми по едно време превключи на Btv, но аз нещо не мога да издържам лигавщините на Тодор Колев и го накарах да го махне. Вечерта даже чаках и предаването на Венета Райкова, но по някое време съм заспала пред ТВ.
 За болниците аз споделих вече, че първия път раждах в Шейново и сега най-вероятно пак ще съм там. Аз не държа на определен доктор. Секциото ми го направи Чорбова и съм доволна, но аз до последно не знаех кой ще ме оперира. Нито съм си избирала как да раждам, нито кой доктор да го направи. Общо взето по-лошо отношение към родилките имаше единствено от някоя и друга сърдита акушерка, която се мислеше за шеф и я мързеше да си върши работата, но повечето бяха милички и другите си ги знаехме и не им се връзвахме. Тогава предродилно беше след ремонт и бях приятно изненадана като постъпих. За разлика от първи етаж, на който отиваш след като родиш. До там още не бяха стигнали с ремонта и беше малко мизерно, но вече трябва навсякъде да е ремонтирано, а и когато става въпрос за няколко дни не е болка за умиране.
 По повод това дали е хубаво детето да се роди на РД на някой от родителите си аз съм родена на РД на майка ми. Страшно много се разбираме и не мога да издържам дълго без да я видя. Не мога да кажа, че повтарям съдбата й или нещо подобно освен, че и аз се омъжих за Козирог като нея, но в много отношения се различаваме.
 Гледам, че вече и снимки на татковци има една-две. Ще ударя и аз едно рамо на идеята и ще кача снимка на мойто мило.
 

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 13:18 от veroniki

# 35
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Добро утро на всички  bouquet
Как хубаво се спинка на тоя дъждец Tired
Аз също не гледам малоумната простотия наречена ББ Joy

Желая лек и приятен ден.

# 36
  • Мнения: 819
Който може-спинка... Sad
Да ви питам - смятате ли да ходите на ФМ в 20-та г.с.? Уж казват,че тогава можело да се види най-подробно всичко...аз утре отивам за резултатите от БХС и нещо ми е притеснено..дано вс. да е наред.
А за ББ - изобщо нямам намерение да го гледам-вчера хванах около 5 мин. и ми беше достатъчно. Определено предпочитам да гледам танците /че са ми и слабост  Grinning /, поне гледаш нещо красиво и не бълва простотия.
До кога смятате да ходите на работа? Аз, живот и здраве, до Нова Година, ако вс. е наред, разбира се..а така не ми се ходи вече, особено в това време, но просто няма кой да ме замести  Sad .

# 37
  • Мнения: 361
tai - 100% съм сигурна, че го усетих. Доки каза към 15 седмица, но можело и по-раничко. А разстягане на матката си усещам от около 1 месец. Аз гледам да не се шашкам от това кога и как да го усетим или т.н. Пък снощи не се вглеждах дали е точно това, но си беше доста изразено усещане.

# 38
  • София
  • Мнения: 211
Добро утро и от мен!
В това мрачно и дъждовно време, желая на всички хубав и усмихат ден!  Hug

# 39
  • Мнения: 1
Добро утро мамчета,

И аз да се запиша в хубавата тема на Фиивър  Hug

За зодиите - аз съм скорпион а мъжът ми е рибки, много ще се радвам ако и бебо се роди рибки е освен ако не реши да избърза  Laughing
За имената - ние сме ги измислили още откакто разбрах че съм бременна. Решихме че няма да го кръщаваме на никои, а ще вземе нашата буквичка А и двамата с мъжо се казваме с А и решихме и бебчо да е от нашия отбор  Heart Eyes

 И аз се готвя за сватбичката ни остават още само 4 дни и да ви кажа роклята нещо не стана така както си е представях, ама какво да се прави, няма време за промени  Rolling Eyes (надявам се само да е по топличко, че каквато съм зиморничева ужас)

Лек ден на всички и много много усмивки  bouquet

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Добро утро и от мен!

Радвам се, че ви харесва темата, но разбира се ако имате и ваши предложения ще ги приема.
Тези два дни доста ангажименти ми се събраха. Вчера бяхме на изписването на кумата и бебчо, кръстили са го Даниел. Много сладка картинка, аз като ревнах едвам й подарих цветята и бонбонките.
А в неделя бяхме на сватба двете със свекърва ми - голям тандем  Laughing Ще споделя разочарованието си и се надявам да не засегна никой с моите коментари, но на по скучна сватба не съм била.
Булката е приятелка на свекърва ми и аз и мъжа ми бяхме поканени покрай нея. Но мъжа ми отказа поканата и решихме само двете да отидем. Сватбата я подготвят сигурно от март месец. Роклята е от нас - свекърва ми даде назаем роклята на дъщеря си понеже много я харесаха, пък и дъщеря й се съгласи. Аз естествено трябваше да си изкажа мнението  Mr. Green и споделих, че не бих си дала роклята на друго момиче, за мен си е скъп спомен и т.н. Както и да е роклята беше дадена, а тя е от чужбина, красива с много рязани бродерии и голям шлейф.
Отидохме в неделя, съвета, църквата нищо особено. Сватба 150 човека, а почерпка само с по една шок. бонбона  ooooh!. В очакване сме в ресторанта да е нещо грандиозно, все пак 5-6 месеца подготовка не са малко. Отиваме в един стол, без никаква вентилация и с махнати дръжки на прозорците  ooooh! Единствената украса бяха тук там по няколко балона с хелий. Грозни маси и столове и едни сепарета - както се изрази едно от момчетата на нашата маса "Чувствам се все едно сме във влак и от време на време кондуктора минава да ни види"  Laughing. И точно така си беше  Laughing. Повече от два часа стояхме само на по една салата от едро нарязи домати и краставици с малко сирене и яйце. Ди джея пълна скръб, никакво раздвижване на обстановката, хората стоят по масите и умират от скука. По едно време почнаха да носят и обяда - кебапче, кюфте, пържола и пържени картофи - студени и жилави. Някои от по младите скоро си тръгнаха като очевидно си измислиха някакво извинение. Със свекърва ми си говорихме, честно да ви кажа искаше ни се да си тръгнем, но ни беше неудобно. По едно време стана толкова задимено, че незнам как издържах. Изведнъж след 3-4-я час почнаха да пускат хора и стана малко по весело. За да не умра от скука от време на време ставах да правя снимки. Едвам дочакахме тортата, разбулването и хвърлянето на букета и си тръгнахме. На излизане видяхме роклята в какво състояние е и свекърва ми лошо й стана.
В крайна сметка не разбрах за какво беше тооолкова дългата и трескава подготовка. Така, че момичета направете си изискана сватба и дори да е с много малко средства поне да бъде красиво и запомнящо се.

# 41
здравейте и то мен добро утро аз още не мога да се събудя!!!!много хубава темичка !!!!незнам как понасяте тоя ББ направо не мога да го дишам ебати простотията но тов си е лично мое мнение!!!!и аз честно казано мисля че понякога усещам бебчо и много готино но с нетърпение очаквам да започне да ритка наистина !!!!желая ви приятен ден !!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Elq честити ботушки, сигурна съм че ще си страхотна булка, чак ме е яд че няма да те видя на живо.
И за имената да кажа - отдавна имам измислено име за момиченце, дори съвпада с името на дъщеричката на една от вас. Живот и здраве да е се надявам, че няма да се сърди, че съм го "откраднала"  Wink. А за момче нямам измислено име, знае ли се доктора може и да е объркал  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен хубав ден Simple Smile
Тъй като пак сте изписали мнооого страници, сега ще ви чета 3 дни сигурно  Hug
И fever много ми хареса това със звезвичките Simple Smile браво  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 5 755
Привет!  Simple Smile
tedsan, мен и преди, и сега ме викаха през 1 месец на ЖК, само накрая по-често. Но не се оплаквай от повечето внимание  Wink А защо ще си слагаш глобули, като имаш бактерии в урината  Rolling Eyes Специално Полижинакс не помня дали съм си слагала при миналата бременност, но други - да. На повечето пише, че не е желателно да се ползват по време на бременност, но д-рите си ги изписват.
Елг, и на мен ми се струва много рано де се усеща бебето в 13гс, 15 пак ми се вижда рано, но щом си сигурна - честито!   bouquet
*Nikita* , аз другата седмица съм на ФМ. Май даже подраних, ама си записах час доста отдавна и тогава по тел. не можах да сметна в коя гс ще съм  newsm78
annabell, желая ви слънчева сватба и много щастие! То не останало!  Hug
fever, наистина кофти се е получило с тази сватба.  Rolling Eyes Като си спомня, че и на нашата свеки искаше менюто да е мешана скара  Joy Crazy Естествено, че не беше така.
ББ е една от малкото простоии, които си позволявам.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт