бременност на 40

  • 2 838
  • 14
  •   1
Отговори
мили майки минали,настоящи и бъдещи  моля дайте ми съвет от известно време се е загнездила мисълта и желанието че искам бебе.Имам прекрасни близначки нса 17 които малко по малко си поемат жит. път и аз се чувствам самотна.проблема е че татк7ото не желае повече деца а аз изпитвам нужда и знам че съм още пълноценна.права ли съм или да ходя на гинеколог за критическа  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Трябва и двамата да го искате, иначе подкрепям и свалям шапка пред такива майки   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Аз писах вече в другата ти тема, че зависи и от дмамата иначе ,ако се чувстваш добре здравословно, не виждам проблем  Peace.Поздравление за решението ти

# 3
  • Мнения: 1 247
Трябва и двамата да го искате, иначе подкрепям и свалям шапка пред такива майки   bouquet
СЪС ДВЕ РЪЦЕ ПОДКРЕПЯМ АМАНИТКА Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: 253
А защо си се вписала като Грозна , не че има нещо общо но ми направи впечатление

# 5
  • София
  • Мнения: 6 302
Кураж, мила, какво като си на 40? Опитай се да поговориш с таткото, дано успееш да го накараш да промени мнението си! Желая ти успех!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Моя съвет е смело напред.нищо не пречи да си имате още едно дете.  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 422
Моя съвет е смело напред.нищо не пречи да си имате още едно дете.  bouquet

 Peace с две ръце

# 8
  • Мнения: 1 045
"дали да отида на гинеколог за критическата или да родя"

Не разбирам смисъла на въпроса. Казали са ти, че влизаш в критическата и си решила да забременееш и по този начин да я изтеглиш във времето или си решила да си имаш бебче. Ако е второто ти давам кураж. Аз също съм на 40 и от 2 години бебеправим. Разликата е, че при мен съпругът ми е много навит, въпреки че в началото инициативата дойде от мен. Но след разговор с него го убедих. Сега аз след толкова неуспешни опити съм се отчаяла, защото годините напредват и мисля да се откажем, но той не иска. Така че действай, защото няма време за губене. Говори със съпруга си.Извинявай, че не се обръщам на име, но и на мен "грозна" не ми звучи изобщо добре

# 9
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Трябва и двамата да го искате, иначе подкрепям и свалям шапка пред такива майки   bouquet
Точно така! Peace

# 10
това, че си на 40 въобще да не те притеснява, да родиш въобще не е проблем, големите деца много обичат да помагат. Голямата разлика не е проблем. Сега за съпруга е друга работа, трябва да се разберете. Желателно е да е съгласен. Само едно ме притеснява в цялата работа, щом каките са на 17 да не гледаш бебче и внуче заедно. Не се сърди, моля те.

# 11
# 12
  • Мнения: 3 641
Браво на такива смели жени като теб.  Hug
Поговорете с таткото, предполагам,че ще се съгласи.  Heart Eyes
Успех ти желая  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 187
Моя роднина роди на 40, сега детето е на 4. Много е щастлива и това дете сякаш я подмлади. Е, скоро щерката може и да я изненада с внуче, но какво от това.

# 14
  • Мнения: 604
Ако успееш да навиеш таткото-защо не·Важното е че се чувстваш готова ·Имаш подкрепата и възхищението ми·
А аз съм на 36 и си мислех, че вече ми е късно за нови опити за бебче·Радвам се че има жени като теб·

Общи условия

Активация на акаунт