сушилни

  • 45 257
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 633
Записвам се да чета ... Laughing

# 16
  • Мнения: 46 511
... За Миелето съм съгласна, че е много добра машина, но като се замисля, за парите, които ще дам за Миеле, мога да си купувам веднъж на 5 години нова Индезит за следващите 20 години. Така, че тук проблемът е по-скоро финансов. Simple Smile. Говоря за ново Миеле, старо не бих си купила.

Относително е, пералня, сушилня и преходник на релси ми излезе 630 лв. втора употреба. Като "старото" Миеле е на възрастта на "новото" ми Канди от сватбата, което нямах намерение да сменям Laughing

Шани, на кондензен е, права си за влагата, но ТЕЦ-ът много ни изсушава въздуха, бяхме тръгнали да купуваме овлажнител, защото канчетата не вършеха работа, след сушилнята вече нямаме проблем Flutter

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
да се намеся, че и на мен ми предстои да купувам нови. имам 2 в 1 от обикновените - 5 кг. пране , 2,5 кг сушене. проблеми съм имала само с някой памучни анцузи на малката - долнищата се скъсиха, но то май проблема си е в мен- не в сушилнята. за новата къща си харесах пак 2 в 1 /няма място за две/ на Аристон и на самсунг. Тази на аристон пере 8 и суши 6 - с един капак в който и аз мога да се побера- барабана е мнооого голям - размерите на машинката са нормални - цена  900 и нещо беше. с няколко програми за сушене -вълна, памук, коприна и имаше специална за чаршафи и пердета- то пък кой ли си суши пердетата. /старата беше само с 3, но тя не си знае годините/.
Самсунга беше горе доло със същите характеристики и цена. - пловдив- техно/полис или маркет - все ги бъркам/  на 4 километър.

# 18
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
да се намеся, че и на мен ми предстои да купувам нови. имам 2 в 1 от обикновените - 5 кг. пране , 2,5 кг сушене. проблеми съм имала само с някой памучни анцузи на малката - долнищата се скъсиха, но то май проблема си е в мен- не в сушилнята. за новата къща си харесах пак 2 в 1 /няма място за две/ на Аристон и на самсунг. Тази на аристон пере 8 и суши 6 - с един капак в който и аз мога да се побера- барабана е мнооого голям - размерите на машинката са нормални - цена  900 и нещо беше. с няколко програми за сушене -вълна, памук, коприна и имаше специална за чаршафи и пердета- то пък кой ли си суши пердетата. /старата беше само с 3, но тя не си знае годините/.
Самсунга беше горе доло със същите характеристики и цена. - пловдив- техно/полис или маркет - все ги бъркам/  на 4 километър.

Тази ли е Аристона,който си харесала: http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038123  Ах,как съм и хвърлила око... ама пусти кинти.....  Sad Сподели коя на самсунг си избрала-някой линк ако изнамериш Hug  Ще избирам нова пералня,която ще бъде в килеро-дрешника,без вентилация и комин вътре;  и се замислих поне да е 2 в 1, със сушилня; то може би няма да ползвам сушилнята винаги,ама да я има като опция. Ще следя темата изкъсо,че много ме вълнува. Замислих се и за втора употреба, ама в "наш`то село" почти съм убедена,че няма да намеря Миеле, а друга не бих си позволила втора употреба! Naughty  Хареса ми и това Канди: http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021792 ама ме притеснява,че суши толкова,колкото и пере-представям си какви хармоники излизат #Crazy а пък и цената му почти като на Аристона...

# 19
  • Мнения: 2 803
Записвам се да следя темата. Peace

# 20
  • Мнения: 395
Записвам се да следя темата.
Засега съм се спряла на Електролукс, (такава ми е пералнята) . Мисля сушилнята да монтирам върху пералнята.  Имаме комин в помещението-килер.
В момента само оглеждам и планирам. Парите, които мога да отделя са в интервала 600-800.
Харесала съм много тази http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025709.

# 21
Здравейте,намерих една сушилня втора употреба Siemens Siwatherm Plus 4403,но е без упътване.Някой може ли да ме ориентира,как да си намеря,защото без упътване..............

# 22
  • Мнения: 624
Момичета,давайте координати за сушилни "Миеле"  bouquet
И на нас ни предстои закупуване и твърдо реших да търся именно такава!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 214
 Peace Запис.

# 24
  • Мнения: 46 511
Момичета,давайте координати за сушилни "Миеле"  bouquet
И на нас ни предстои закупуване и твърдо реших да търся именно такава!

2 употерба или нова?

Ако търсиш нова, виж тук.

А втора употреба можеш да намериш тук.

Успех! Simple Smile


# 25
  • Мнения: 624
Момичета,давайте координати за сушилни "Миеле"  bouquet
И на нас ни предстои закупуване и твърдо реших да търся именно такава!

2 употерба или нова?

Ако търсиш нова, виж тук.

А втора употреба можеш да намериш тук.

Успех! Simple Smile





Никол,имам предвид втора употреба,но тъй като не съм от Сф,ще ми се наложи да дойда.Прочетох,че имаш такава сушилня,може ли да ми кажеш от този магазин ли я закупи и доволна ли си?Преди колко време,защото 630 лв за сушилня и пералня ми се виждат супер Hug
Магазинът предлага ли на изплащане?
Ние имаме проблеми с влагата и на какъв принцип трябва да е сушилнята?
Много въпроси,но да си попитам овреме,че после да не съжалявам Simple Smile
Благодаря,предварително  bouquet

# 26
  • Мнения: 46 511
От този магазин, да Simple Smile
Сушилнята взехме преди 1 г., а пералнята преди няколко месеца.
За изплащане нямам представа.
Взехме на кондензен принцип, защото нямаме комин, ако имаш, по-добре вземи такава на принципа на изпарението, щом имаш проблеми с влагата Peace даже май бяха с 20-30 лв. по-евтини Grinning

# 27
  • Мнения: 624
Благодаря  bouquet

# 28
здравейте.моля,кажете ми всякакви дрехи ли сушите защото аз не немерих такива нна който да е указано на етикета че могат да сесушат в машина.моля  ако някой ползва Канди да ми помогнне с програмите и пускането й!

# 29
  • Мнения: 183
Моята е INDESIT и е със сушилня. Сушилнята я използвам предимно за олекотените завивки в нея, възглавници и зимни якета.
И за дрехи други дрехи съм я ползвала, но не виждам смисъл, освен, ако случая не изисква обличането на точно определена дрешка, а тя се окаже, че е за пране.

vania76 , нямаш ли книжка към тази Канди?
Виж тук: http://www.candy.bg/downloadinstructions.asp

Общи условия

Активация на акаунт