сушилни

  • 45 256
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 746
Момичета супер сте.Принципно не обичам да пера на високи температури,така че се надявам да няма много смалени дрехи.А и нямам търпение утре да монтират пералнята и да започвам с изучаването на програмите на сушилнята,Приемам съвети всякакви.Модела е на Електролукс EDI96150W.

# 76
  • Мнения: 6 713
Никога,никога, никога нищо не ми е смалявала сушилнята. Според мен е пълен мит.  Peace

# 77
  • Мнения: 137
Вчера посетих магазинът на Miele и мисля, че си избрах модел пералня и сушилня, доста ги похвалиха в магазина и най интересното беше ,че от десет години до сега не е имало нито един уред за ремонт в сервиза им;)избрах си един базов модел, поради факта, че много екстри не ми трябват,от опит знам че повечето функции не се ползват, другото интересно нещо при тях беше,че имат различни барабани тип пчелна пита, която била  патентована от тях;)ще пробвам скоро и ще казвам резултата, иначе са на принципа на кондеза и си имат резервоарче в което се задържа водата....казаха, че нямат изисквания за помещението в което ще е сушилнята и, че няма никаква влага ,имат модели които са за постовяне една над друга и се продават някаква приспособление което се поставя между тях , моделите които се поставят едно до друг са по красиви според мен, но копчета идват малко от горе и няма как да се стигнат Wink)цените са много високи, започват от 1300евро нагоре, оботите започват от 600 до 1400 и са клас А

# 78
  • Мнения: 1 492
Никога,никога, никога нищо не ми е смалявала сушилнята. Според мен е пълен мит.  Peace
Моята смалява на детето дрехите. По един сантиметър от дължината - еднократно. То си пише на етикета, че не са за сушилня, но на мен не ми пречи този сантиметър.Купувам един размер по-големи и стават точно след сушилнята.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Никога,никога, никога нищо не ми е смалявала сушилнята. Според мен е пълен мит.  Peace
Моята смалява на детето дрехите. По един сантиметър от дължината - еднократно. То си пише на етикета, че не са за сушилня, но на мен не ми пречи този сантиметър.Купувам един размер по-големи и стават точно след сушилнята.
Точно. Бодитата на мимоза стават съвсем точно по-малкия рамер. Примерно детето носи 86-92 купувам 98-104, суша и стават 86-92 Simple Smile

# 80
  • Мнения: 6 713
Е и аз пускам всичко на беба в сушилнята, защо нищо не ми е било смалявано никога? Както съм си ги купила нещата, така излизат и от сушилнята? Ще взема да заснема преди и след сушене освен, да видя реално как е! Mr. Green Laughing

# 81
  • Мнения: 1 492
Е, не всички дрехи. Само тея, дето изрично им пише на етикета да не се слагат в сушилни.  Grinning

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Е и аз пускам всичко на беба в сушилнята, защо нищо не ми е било смалявано никога? Както съм си ги купила нещата, така излизат и от сушилнята? Ще взема да заснема преди и след сушене освен, да видя реално как е! Mr. Green Laughing
Снимки не вършат работа, мери с метър.

# 83
  • Мнения: 1 677
Когато на етикета на дрехата е дадено, че не трябва да се суши в сушилня - не я суша.
От години ползвам сушилня и не съм имала проблем.

# 84
  • София
  • Мнения: 9 857
В сушилнята слагам абсолютно всичко,досега смалена дреха не съм имала.Суша на висока температура.Миналата седмица изпрах абсолютно всичките ни зимно-есенни дрехи,после ги изсуших,няма никакъв проблем.На по голямата част от тях пише да не се сушат в сушилня.Аз съм на принципа-ако нещо не става за сушилнята,просто не ми трябва вкъщи.Тоест ако нещо даде фира-в боклука. Grinning
Не знам дали има значение-сушилнята ми е Горение,съвсем опростен модел-едно копче за висока и едно за ниска температура и врътка за времетраенето.
Друг мит според мен е,че дрехите се мачкат.ами изваждам ги от сушилнята по изгладени,отколкото от пералнята.След закупуването на уреда прочетох,че е хубаво барабана да се върти в двете посоки при сушене,не само в една,така не се мачката дрехите.При мен така се върти,ако това е от значение.
И друго-чувала съм,че сушилните много шумят.Ми моята е в пъти по безшумна от пералнята ми,която също е Горение.

# 85
  • Мнения: 1 677
Не знам дали има значение-сушилнята ми е Горение,съвсем опростен модел-едно копче за висока и едно за ниска температура и врътка за времетраенето.
И друго-чувала съм,че сушилните много шумят.Ми моята е в пъти по безшумна от пералнята ми,която също е Горение.
Сега съм с Привилег, но от предишната ми сушилня Горение съм много по-доволна.

Друг мит според мен е,че дрехите се мачкат.ами изваждам ги от сушилнята по изгладени,отколкото от пералнята.
И моите дреги са в по-добро състояние, след като са изсушени в сушилня, отколкото ако са сушени на простор.

# 86
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Момичета нека който има миеле да ми прати ако има упутването една майк ми го беше пратила и аз без да искам го изтрих от емайла си и сега збаравих как беше за плетени дрехи мнго Ви моля който го има да ми го снима и прати или сканира.Емаила ми е ani_1802@abv.bg(След ани има долна черта и после е 1802).Mnogo ще съм Ви благодарна.

Последна редакция: сб, 10 окт 2009, 19:56 от anita_anita

# 87
  • Мнения: 505
Специално за miele влизаш в руския сайт www.miele.ru и си сваляш от там каквото ти трябва.

# 88
  • Мнения: 353
да се похваля, че си взехме сушилня Whirlpool - преди малко извадих първите чаршафи, страхотна е сушилнята, много полезен уред Hug

# 89
  • Мнения: 1 492
да се похваля, че си взехме сушилня Whirlpool - преди малко извадих първите чаршафи, страхотна е сушилнята, много полезен уред Hug
Със здраве да си я ползваш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт