Дискотеката и кървавия път към смъртта на един 17 годишен пловдивчанин

  • 5 430
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
Това би било единственият правилен начин, едното момче да изтича за помощ, докато другото притиска пострадалото момче в гънката между бедрото и корема. Това, че са се опитали да му помогнат да стигне до някъде всъщност само е навредило.

Ти от пияни келеши, чупещи витрини посред нощ да не би да очакваш бистра мисъл и логични действия...

# 16
  • Мнения: 4 300
Честно казано не е само до пияните келеши, два пъти съм ходила на курс към БЧК и пак и пак не съм сигурна че ако някой се трупяса в краката ми и от него шурти кръв ще реагирам адекватно. Има си хора и хора, някои неща не могат да бъдат научени.
Иначе съм съгласна с Имелда.

# 17
  • Мнения: 6 029
Ох, всички съждения са излишни. 2-3-4 минути... детето вече го няма. Съчувствам на майка му и баща му. По-голяма мъка от това да погребеш детето си няма.
Бог да го прости.

# 18
  • Мнения: 130
Да се порежеш лошо е риска от това да чупиш пиян, стъкло с крак. Кой знае колко стъкла, витрини, пейки, кошчета за боклук и автобусни спирки са изпочупили досега "милите и невинни момченца" прибирайки се всяка вечер посред нощ от дискотеки. Щото пейките и витрините не ги чупим ние с вас, а точно ей такива келеши като тоя.
Професията да чупиш витрини с крак винаги е рискована. В случая просто му е дошло времето да се пореже лошо...
newsm10  Един бъдещ буклук по малко,жалко за родителите на деца които почиват от болести и наистина нелепи ситуации това е кретенизъм.

# 19
  • Мнения: 606
Да би мирно седяло, не би чудо видяло.

п.п. http://www.vbox7.com/play:3e9414c0

# 20
  • Мнения: 6 313
Цинизмът в част от мненията граничи с пълно безумие и преминава всякакви човешки и морални граници.
Не мога да повярвам, че може да има подобно отношение към смъртта на едно човешко същество и трагедията на едно семейство.
И едно е да се изразява мнение, че момчето, родителите или приятелите може да са допуснали грешка, друго е да се стига до изразяване на радост от смъртта на това момче. Нечовешко, цинично и брутално е.

За съжаление никой не е застрахован от допускане на грешки - било младежки грешки от глупост или родителски грешки.
И ако в доста от случаите подобни грешки могат да бъдат поправени (за съжаление не и в този случай), оправдани, простени, то простащината, арогантността и цинизмът, липсата на морал и човечност за мен са абсолютно непростими.
Надали бих могла да поставя на кантар и да сравнявам кой може да се съди по-тежко - някой подпийнал младеж, който от глупост чупи стъкло или родител, зрял човек, който се радва от смъртта на дете и злорадства.

# 21
  • Мнения: 246
Абе хора,спестете си злобните изказвания и циничните реплики,все пак едно младо момче е починало и семейството му преживява трагедия!!!Обиждате труп и съкрушените му родители!!!

# 22
  • Мнения: 6 206
Няма по-голямо наказание от това да загубиш детето си.
Не мога да повярвам, че това е написано от майка. Не е възможно просто.

# 23
  • Мнения: 656
Мама е права, както винаги, с едно уточнение. Много често подобни подпийнали младежи от същата тази глупост се качват в кола и затриват друг човешки живот. Или пък просто компанийката среща сам човек през нощта и започва да се гаври с него просто за веселие, стигащи до крайности.

# 24
  • Мнения: 6 029
Кронки жена му, няма уточнения. Човека си е отишъл и това е. И да уточняваш все е тая. Трудно ли е просто да се изкажат съболезнования?

# 25
  • Мнения: 656
Кронки жена му, няма уточнения. Човека си е отишъл и това е. И да уточняваш все е тая. Трудно ли е просто да се изкажат съболезнования?
Не е просто човекът да си е отишъл, защото има неоснователни обвинения.

Иначе - съчувствам на родителите. Като майка треперя постоянно над децата си и се страхувам за тях. Но в моите разбирания не е нормално да си пусна детето навън да се напие (защото докато е под 18г аз съм отговорна за неговите действия), при това да скита само в 4ч. Дори аз самата не бих излязла така. Вечер към 10ч ме е страх да се разхождам, защото дори в присъствието на съпруга ми не се чувствам сигурна - лекомислено е да не избягваш конфликтите а после да търсиш вината в друг.
По същият начин обаче ще изглежда ако на комшийско семейство се случи нещо подобно - майката въпреки че е начална учителка, си пуска детето само навън и след 12ч още откак бяха 3ти клас...

# 26
  • Мнения: 3 016
Настръхвам като чета такива новини .Аз  също съм загубила дете и повярвайте само който не го е изпитал може да даде подобни коментари като: да би мирно седяло не би чудо видяло .Чукайте на дърво да не Ви дойде до главата  ще кажа аз ,защото в този живот никой не е застрахован .
Съболезнования на родителите ! Бог да пази децата ни !

# 27
  • Мнения: 1 952
"Проста" е единственото определение, което ми идва на акъла за някои особи, писали по темата.
Съболезнования на родителите. Тъжна история.

# 28
  • Мнения: 12 644
На мен това не може да се случи - и щраусът забива главата си в земята.

# 29
  • Мнения: 7 100
Да почива в мир това момче.  Flowers Rose Flowers Rose
Поклон пред болката и страданието на опечалените родители.  Cry

Начетох се на писания в стил "те тези неща се случват само на другите".  Confused

Общи условия

Активация на акаунт