Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Габрово

Я кажете, кой какво обича да слуша докъто пътува?
Цитирай

В света на една приказка

Всичко обичам да слушам, като разбира се съобразявам с моето настроение. Най- вече мене ме слушат защото музиката заглъхва от мен.
Цитирай

Galaxy 13197853088

според зависи .... като почнеш от класика-денс-техно-метъл без чалга естествено.
Цитирай

В света на една приказка

според зависи .... като почнеш от класика-денс-техно-метъл без чалга естествено.

БЕЗ чалга  #Crazy не знаеш какво губиш. Това е класика от колата да звучи як кючек, когато си в добро настроение. 35 35
Цитирай

гр.Варна

Всичко без чалга  Sick
А как обичам да пътувам...... Crazy
Цитирай

Габрово

поименно поименно  Laughing
Цитирай

Варна

Deep Forest ме зареждат със страхотно настроение.Обичам да ги слушам и извън колата.
Цитирай

Металика.
Цитирай

София

House  Mr. Green
Може и друго, но да не е чалга  #Cussing out
Цитирай

Това:
http://vbox7.com/play:4a3a1277
само ако аз карам. Правила съм го единствено виртуално, подчертавам. Има една мисъл на съпруга ми, която винаги стои между мен и шофьорския курс: "Зад волана си прекалено опасна - и за другите, и за себе си."

Когато пътувам, подходящият съпътстващ шум /не винаги е музика, може да е някакъв щур разговор, гарниран с мощен смях/ се определя от настроението ми.

Цитирай

София

Серж, Металика, Менуър, Бон Джоуви. И други подобни.

Чалга в колата ми - никога.

Като ходихме в Каварна тая година спряхме в едно село. На площада спря един джип. В 8 сутринта от джипа се дънеше най-мазната и гнусна чалга на света. От джипа слезе един чичка, гол до кръста, мургав, дебел и с големо шкембе. Припяваше и се тресеше в такт с чалгата. И това, пак казвам, в 8 сутринта. Направо ми се повдигаше.
Цитирай

Ако пътувах момента бих си пуснала нещо благо и лежерно, примерно това на Ийгълс.
Цитирай

Galaxy 13197853088

БЕЗ чалга  #Crazy не знаеш какво губиш. Това е класика от колата да звучи як кючек, когато си в добро настроение. 35 35

знам какво е добро настроение и знам че не губя от липсата на чалга ...
Цитирай

Бих пътувала на тишина, така обичам. Не искам да ми се надува главата. За съжаление няма начин да ми се случи, съобразявам се със спътниците си. За кола говоря.
Цитирай

Шопия

ДокЪто пътувам аз пея. Никой не може да заспи с гаранция.  Laughing
ДокЪто си почивам, обичам да ми пеят Рейбоу, Уайтснейк, Металика, но и РумЕнчев.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора