откъде в София да купя хубави и топли шал и шапка за дете на 1г. и 7 мес.?

  • 963
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте. моля помагайте - откъде да купя хубави и то комплект шал. шапка и ръкавички за дъщеря ми на 1г. и 7 мес. все попадам на всичко хубаво, но поотделно. мерси предватително.

# 1
  • Мнения: 178
http://shop.danet.bg/index.php?manufacturers_id=138&osCsid=8 … 9d02a0a8c130a2d99 Ето от тука. Стават комплекти шал, шапка и ръкавици.

# 2
  • Мнения: 473
мерси много. аз имах предвид ако вече някой си е купил или знае къде са заредили колекциите си за тази зима.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
аз купих много хубави, но за съжаление без шал от Мадъркеър( съжалявам, че го изписам така, но имам проблем с латиницата). Много са красиви и са идеални за сега, но за по-студено време ще трябва да взема други и със шал. Тези са само полар и струват 30лв. Миналата година имаше хубави комплекти в Премаман, може да погледнеш там.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 044
В Бенетон на Витошка имаше много сладки,миналата седмица купих за Алекс,но за момичета имаше  много по- голям избор

# 5
  • Мнения: 80
В Супер Мечо  са заредили  хубави модели.Взехме  лилав комплект едра плетка с  по едно розове цвете на шапката и шала.Имаше и хубави в зелено,оранжево,но  не отиват на якето ни.

# 6
  • Мнения: 686
Миналата година купих страхотни от Rucanor - щанда в Комсед, не зная дали се га има. Иначе имаме и на Бенетон, и от тези, които се продават на сергия на улицата - виждала съм ги и по базарите в НДК. Комплекти има и в магазина за обувки на Витошка, който е близо до Солунска - срещу Max Mara. Предполагам и в Джъмбо ще има избор.

# 7
  • Мнения: 178
Вчера ходих до Комсед. Заредили са много зимни неща. Шапки и шалове имаше също, но ние вече бяхме взели от Данет.

# 8
  • Мнения: 686
Има доста неща в ЗАРА - купех страхотни шапки за по 5 лв!

# 9
  • Мнения: 3 993
Детския Бенетон на "Витошка" - вчера бяхме там, преди няколко дни са заредили комплекти шапка, шал и ръкавички, вълнени са, фини. За момиченца има по-голям асортимент, за съжаление аз не купих, че ние сме малки и за нас нямаше малък размер. Пак вчера обикаляйки магазините и аз в търсене на бебешка шапка открих много сладки комплекти в детския Кензо на ул. Леге.  Също така ходихме и в Премаман, и там са заредили хубави комплекти за момиченца. Peace 

Общи условия

Активация на акаунт