Обувки/ботуши тип "чорап с подметка"

  • 8 740
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Бихте ли ме ориентирали, къде в София мога да купя от тези чорапки с гумените ходилца? Не знам дали се изразявам правилно, но това са обувки/ботуши, тип "чорап с подметка". Бебка ще прохожда тази зима и ми казаха, че е най-добре за вкъщи да взема от тях. Защото, не се пързаляли нито по теракота и ламината, когато бебо ходи, нито като се изправя при пълзене. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: X
Миналата година имаше такива в Oviesse в City Center Sofia. Не знам дали вече са получили за тази зима. Виждала съм и в Бейби Планет, а сигурно и на доста други места, където продават детски дрешки.

# 2
  • Мнения: 511
В магазина на Неделчев&Неделчев  (Maxi-cosi) на бул. Пушкин в Павлово. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз днес купих такива от новия бебешки магазин на ул. Нишава. Като се тръгне от входа на Южния парк от към Нишава и се върви малко по нея, пада се от дясно. 7,80 май струваха. Обухме ги преди малко, дъщеря ми добре ходи с тях. Не се пързалят по гранитогреса и паркета. Страх ме е само чорапчето да не започне да се отпуска и да се изхлузва от крачето.

# 4
  • Мнения: 87
Не знам дали съм те разбрала правилно, защото заглавието е за обувки и ботушки...
Но на ул. Васил Априлов (като тръгнеш от Оборище към Янко Сакъзов) има едно малко гаражче с голям надпис Чорапи.
Там си купих такива с гумички отдолу само за 2.50 лв, а миналата седмица си взех почти същите за 9 лв от Овиесе в Сити Центъра.
Имаше и детски. А за приятеля ми взех чорапи с бамбук  Laughing

# 5
  • Мнения: 5 255
такива ли?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 840
Аз вчера гледах подобни, но с кожа отдолу и отстрани. Някой има ли представа кои са по-подходящи за жилище без килими (паркет и плочки), притеснява ме да не се пързаля кожата

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 137

Точно това имам предвид Mr. Green

Момичета, благодаря ви за отговорите! Ще проверя на посочените места. Най-удобно ми е на Нишава, а и явно там със сигурност са точно такива. Въпреки, че и това с кожата звучи интересно. Мисля си, че поне шанса да се разшири чорапа и да почне да се изхлузва е по-малък.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 555
Само да се поправя, че нашите са кожени, а не гумени.  ooooh! Blush Точно като тези от сайта са, но нашите са розови - http://www.smenzamen.com/product_info.php?products_id=6473&o … 00lkibhht1provsu0 . Само че цената е доста по-ниска.  Crazy

tanini - и ние сме без килими, на паркет и плочки и за щастие не са пързалят.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз купувам на децата от тези чорапите със стъчиците от долу и съм много доволна ние сме с мрамор и ламинат  Peace

# 11
  • Мнения: 473
Вчера бях там и ги видях в Oviesse в City Center Sofia със сигурност.

# 12
  • Мнения: 202
Здр..-тези за които много се коментира напоследък представляват дебели чорапки под коляното някъде и отдолу имат силиконова подметка---силно ми ги препоръчват и мисля да си взема защото и ние ще трябва да прохождаме сега ooooh! ooooh! ooooh!  Виждала съм ги в Бебе Маркет на Янко Забунов  и ж магазина на Макси Кози в  Лозенец---немски са мисля и са по 11лв

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В Хиполенд продават на Bical такива чорапо-ботушки, но не съм сигурна какви разцветки са им останали, че последно като бях при обувките беше малка джунгла, цената им беше 25 или 28лв не съм много сигурна, че не помня по много.  Grinning

# 14
  • Мнения: 30
в ШТЪРКЕЛ също има такива

Общи условия

Активация на акаунт