Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мамчета,
малко тъп въпрос - утре ни е първата консултация, чудя се какво да нося newsm78 Тук не намерих инфо, а не се сетих да питам педиатърката, хем днес й звънях  Embarassed така съм се ошашавила  smile3555
Вероятно трябва акт за раждане и примерно памперс? И още куп неща... разичтам на вас за помощ.
Благодаря ви предварително     bouquet
Цитирай

Sofia

КОни, вземи акта за раждане, една пелена или одеялце да постелиш под бебето преди прегледа и евентуално памперс. Мисля 4е нищо друго не ти трябва. Евентуално формуляр за избор на лекар или нещо от сорта но при нас това го продаваха в болницата и мъжа ми ходи да го вземе по време на прегледа затова не съм 100% сигурна за то4ното име.Но мисля 4е нее фатално и да го дадеш 2рия път.
Цитирай

София

ако искаш си купи комплектите, които прадават по книжарниците - здравен картон, здравна карта, имунизационен паспорт и т.н. Лекарката трябва да ги попълни. За пелената и памперса са казали. Аз за друго не се сещам.
Цитирай

БГ - София

Здравей,
Не забравяй и мокри кърпи, ако имате изненада в памперса да забършеш бебчо.
Весел ден  Laughing
Цитирай

Севлиево

ние носихме само имунизационен паспорт и здравен картон, но ги попълних аз. Не съм носила пелени, защото в консултацията всичко е уредено. newsm10
Цитирай

София

Вземи си нещо за писане! Педиатърката ти казва едни сто неща, които ти обикновено не запомняш, защото си се ошашавила от емоции. Аз си носех тетрадката, в която пиша за бебето всякакви неща. Smile
Цитирай

Варна

Биберон залъгалка и водичка за бебо/ако ползвате/
Цитирай

Пловдив

Много хубава тема!Браво мами....
Цитирай

София

И още една лека пелена или парче тензух за кантара. Аз носех и лъжица, с която да му преглеждат гърлото.
Цитирай

Пловдив

Също ако имаш въпроси към педиатърката предварително си ги напиши, че аз редовно забравях доста работи Embarassed
Цитирай

Толкова много неща са ти написали да носиш!
...но да не забравиш да носиш бебето!
Цитирай

София

Еее, супер сте!!! Благодаря  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.