Лосион за тяло...

  • 39 838
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 7 793
Най- много съм доволна от хидратиращото мляко на Клоран, страхотно.  Heart Eyes


# 106
  • Мнения: 2 414
Иля,къде се губи толкова време. Hug
Млякото на Клоран трябва да си го взема скоро,че кожата ми зимата става супер суха. ooooh!

# 107
  • Мнения: 113
Мили дами,
не мога да ви се начудя,... то не бяха марки, то не бяха имена.
Има великолепни БГ продукти, много по-добри от масовките Нивея, или разни други
Просто трябва да имате очи и глави да ги видите(въпреки неудачната политика на държавата и на фирмите производителки).
Препоръчвам ви лосион а тяло до 35 -Арома Organic-тиква, за по- суха кожа- Oliva- Биофреш.

# 108
  • Мнения: 779
 в момента ползвам на венус-шоколад и лешник!!!мирише наистина много приятно,за първи път пробвам с такава миризма и много ми допада-имаше и с мирис на кафе,но си избрах този
http://www.nelivip.com/products_pictures/DSC_2925.JPG
като други ка4ества също е добър-кожата става блестяща-овлажнява добре,и мириса е  Hug

# 109
  • Мнения: 802
Аз съм пристрастена на тема лосиони,кремове,мусове,млека...Имам много на различни марки,най-много харесвам Max Mara,Pesca Bianca(bottega verde),Dove,Nivea...другото нещо,което правя веднъж седмично е да се мажа със зехтин или мед и лимон,ефекта е страхотен Simple Smile

# 110
  • Мнения: 70
Аз съм пристрастена на тема лосиони,кремове,мусове,млека...Имам много на различни марки,най-много харесвам Max Mara,Pesca Bianca(bottega verde),Dove,Nivea...другото нещо,което правя веднъж седмично е да се мажа със зехтин или мед и лимон,ефекта е страхотен Simple Smile

мед и лимон!?!?  ще разкажеш ли повече ..лично на мен ми е много любопитно- смесват ли се? как действат? колко време се стои?   bouquet

# 111
  • Мнения: 782
Lisanka и на мен ми е любопитно. Разкажи подробно, моля те  Simple Smile

# 112
  • Мнения: 802
Да смесвам меда с лимон,може и само мед,масжаирам си цялото тяло.Действа добре против целулит,избавя от токсини,но е хубаво преди това да се пробва на малък участък от кожата,защото може да сте алергични.Аз масажирам предимно бедрата и дупето около 5 мин.(може да задържите меда между ръцете да се затопли и после на тялото).А самия масаж е най-ефикасен когато,задържате ръката и после отлепяте.Но ако го правите за целулит е хубаво да е през ден,два. Simple Smile

# 113
  • Мнения: 1 298
Да кажа за ексфилианта с ванилия на Ив Роше - чудесен е, и ароматизира много трайно. Много приятно нещо;

# 114
Аз съм много доволна от Глизолид , особено през лятото , много хидратира/ а на мен това ми е много важно/

# 115
Много съм доволна от Глизолид , страшно хидратира и успокоява / а за мен това е най-важното/ и децата ги мазах сега на морето след плажа , СТРАХОТЕН Е

# 116
  • Мнения: 3
Доволна съм от Skin So Soft /розов/ на Avon  и от една Емулсия за тяло за суха кожа, която наистина в момента не си спомням на коя фирма беше,а преди няколко дни опаковката свърши...

# 117
  • Мнения: 22
Аз препоръчвам лосиона за тяло с череша и иниийско орехче и Skin So Soft на Ейвън. И двете съм ги ползвала и са невероятни, а и мирисът е доста хубав.

# 118
  • София
  • Мнения: 137
Аз съм ползвала много и най-различни, но май съм най-доволна от Нивеа. А за масажа с мед,  Peace още по-добре е, ако е съчетан със сауна.

Общи условия

Активация на акаунт