Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 15

  • 17 378
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 738
Помолиха ме да съобщя, че днес няма да има среща.

Вие много навреме ги обявявате тези неща!!!Браво на вас!Само погледнете часа!Аз вече бях тръгнала, а не си нося компютъра в задния джоб! newsm11

Макар, че и с трички срещата се състоя и беше ползотворна откъм идеи!Следващия път не си говорете само по мобилните, а все пак си представете, че има и майки от далече, които са си грабнали д-тата и в това гадно време са дошли на отдавна обявената СРЕЩА!

# 286
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Какво се случи че нямаше среща все пак в 18 часа да се каже че няма да има, не е много .........
goguna това не е първата среща с малък кворум за съжаление.

# 287
  • Мнения: 527
Мадлена днес имам възможност да сляза до центъра-удобно ли е да се отбия при теб?

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 09:28 от попи

# 288
  • Мнения: 652
Среща си имаше, аз даже и един еклер успях да смачкам м/у друото.
Гогуна е направила много хубави снежковци, а Сна свещници. Броката си стои на бара, Попи - оставихме го на момичето да го пази.
Е, момичета, дано другия път сме повече. Или по-скоро сте повече, щото аз малко ще съм заета, вероятно.

# 289
  • Мнения: 2 577
Искам най-напред да се извиня и за моето отсъствие. От обяд бягам насам натам по задачи и след физиотерапията ми в 17ч. просто нямах сили и за среща.
Радвам се, че все пак срещата се е състояла и е била полезна

Аз вчера взех от Еконта фигурките, монах и през Пу да ги оставя, заедно с някои др. неща.
На място се наложи да разопаковаме кашоните, за да си взема описа. Оказа се единия от общо 7 кашона, явно е хвърлян, тъй като само там всички фигурки са натрошени  Close На фона на всички лепенки "чупливо", просто нямам думи.... Не знам какво да правя - част тях на по-едри парчета могат да се залепят, те там ще ги лепяли с канаколит, но по-натрошените са в багажника ми.
А всички са толкова добре опаковани ...просто нямам думи....  #2gunfire Опитах се да се свържа веднага по телефона с Еконт /този който е по лепенките - call център за потребителя/ не успях.....
 #Cussing out

 

# 290
  • Мнения: 652
Карамелче, аз като една от най-неангажираните по инициативата категорично ти забранявам да се извиняваш, щото достатъчно си ангажирана.
Според моя опит с Еконт-а трябва да си мнооого настоятелен, за да се свържеш с тях.

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Ками звънни настоятелно, еб..и тъпанарите, искай да платят стойността на нещата, те са длъжни като взимат нещо чупливо да проверят дали е цяло и тогава се опакова!
Ако не ти вдигнат можем да отидем направо в офиса им......
Попи броката още вчера го оставих на бара на Ния-Смехория, мини от там да го вземеш.
Нищо не разбрах за тази среща, кой взе решение че няма да има?

# 292
  • Мнения: 738
Какво се случи че нямаше среща все пак в 18 часа да се каже че няма да има, не е много .........
goguna това не е първата среща с малък кворум за съжаление.

Все още нямам лично МПС и за да съм навреме съм тръгнала в 17,45ч!
Така че си е доста късничко според мен, а кой е взел решението-питай останалата част от КОЛЕКТИВА!

# 293
  • Мнения: 521
какъв е проблема?нали все пак среща е имало?
вчера бомба беше паднала тук,даже аз бях писала последно.и накрая имаше изгледи да сме само аз и камелия и решихме че и ние няма да ходим.и даже помолих попи да пише че моя комп беше зацепил.
и все пак ако се извинявам ако съм върнала някой който е решил да ходи.но не виждам какъв е проблема за тези които са отишли  Rolling Eyes .нали сте разменили идеи и все пак е имало полза че сте били там.

# 294
  • Мнения: 738
какъв е проблема?нали все пак среща е имало?
вчера бомба беше паднала тук,даже аз бях писала последно.и накрая имаше изгледи да сме само аз и камелия и решихме че и ние няма да ходим.и даже помолих попи да пише че моя комп беше зацепил.
и все пак ако се извинявам ако съм върнала някой който е решил да ходи.но не виждам какъв е проблема за тези които са отишли  Rolling Eyes .нали сте разменили идеи и все пак е имало полза че сте били там.

Проблема неможеш явно да го схванеш, ама както и да е!Ще си творя за децата, а за останалите здраве да е!Ако се продават ок, ако ли не ще ги хвърлим и толкова!Лека вечер на всички и не се тормозете с моите ПРОБЛЕМИ! Whistling

# 295
  • Мнения: 652
Гогуна, не се ядосвай, Велвет - ти също!
То така става понякога, като текат нещата. Важното е да се случват. Коледа идва!
 Hug

# 296
  • Мнения: 738
Гогуна, не се ядосвай, Велвет - ти също!
То така става понякога, като текат нещата. Важното е да се случват. Коледа идва!
 Hug

 newsm10

# 297
  • Мнения: 2 577
 Heart Eyes

... аз се свързах днес с Еконта, обясних случая , но сега трябва официално писмо да пиша и да обяснявам ... както и да сметна щетите. След 14 дни сме щели да имаме официялно становище от управителя и евентуално констативен протокол и възстановяване на сумата  Rolling Eyes
... сега и с това трябва да се занимавам , вместо да свърша нещо полезно...

 Sad а днес разбрах, че съм в болничен до петък, а в понеделник трябва да съм на тридневно обучение в Старозагорските мин.бани, а 3-5.12 на атестация в Банско....  ooooh!
Съвсем оставам без свободно време  ooooh!

# 298
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Хайде цоп от София в Бургас и право в новата Темичка  Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349725.0

И никакви караници, недоразумения и тем подобни  Naughty Hug Mr. Green
В новата Темичка са табу  Wink

Общи условия

Активация на акаунт