Бременност без никакви признаци?

  • 23 645
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте,
искам да попитам дали на някой се е случвало това, защото имам час за док чак утре, а не мога да чакам вече. Случаят е следният - имам една неуспешна бременност (мисед преди 6-7 месеца). През август започнахме отново с опитите и днес вече съм с 10-дневно закъснение и 2 положителни теста. Проблемът ми е /всъщност не зная дали е проблем/, че нямам никакви други признаци - предния път усещах придърпване ниско долу в корема (макар че не съм сигурна в коя седмица точно започна), силно ме боляха гърдите, бяха напрегнати и се уголемиха. А сега нищо! Нямам нито един от обичайните симптоми за ранна бременност и се притеснявам да не би да има пак някакъв проблем.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Мила, успокой се и не се тревожи излишно. Всяка бременност е различна. Това, че нищо не усещаш, не може да се тълкува като че има някакъв проблем. Дано утре доктора те успокои. Желая ти лека бременност и едно хубаво, здраво бебе на финала!  Hug

# 2
  • Мнения: 4 070
АЗ имах много повече симптоми в месеците, които нямаше нищо, даже до колкото помня симптомите ми се засилиха 7-8 г.с., но при мен така и нямаше кой знае какво-напр. като имаш предвид,че имам много силно обуняние сега хич не ми е кой знае колко чувствително-даже си мисля,че някои неща си ги въобразяваме като ги знаем,че трябва да са еди си как.
Споко и успех!! Money

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
При мен симптомите започнаха в средата на втория месец.
Всичко най-хубаво ти пожелавам! Hug

# 4
  • Мнения: 718
Аз мисля, че няма за какво да се притесняваш. А и някои симптоми, когато силно желаем да сме бременни са плод на въображението ни понякога. Желая ти лека и приятна бременност.  bouquet

# 5
  • Мнения: 4 589
Че то не при всеки има симптоми. Пък и всяка бременност е различна. Аз имам приятелка, тя не разбра до 9 мес. че е бременна, смисъл, че нямаше никакви странични симптоми.

Спокойно, изчакай си доктора до утре и късмет.

# 6
  • Мнения: 609
Миличка, не се притеснявай излишно - това не е добре за твоето бебенце.

Аз съм сигурна, че всичко ще е наред и ще ни се похвалиш утре!

# 7
  • Мнения: 70
Благодаря ви за успокоителните думи, момичета  bouquet
Дано наистина всичко да е наред.

# 8
  • Мнения: 113
Това въобще не трябва да те притеснява.Както казаха момичетата по горе не е задължително всички симптоми да са като при миналата ти бременност.Мойта майка ми е казвала че до 8мия месец не се е чувствала като бременна  Laughing.Така че се успокой и всичко хубаво.Утре все пак драсни като мине прегледа.Успех  Peace

# 9
  • Мнения: 975
Mushinka,всяка бременност е различна,така че се успокой и мисли положително.Успех .

# 10
  • Мнения: 1 187
Споко и пиши какво е казал доки

# 11
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Радвай се Peace
Моята бременност мина без никакви симптоми, нито гадене, нито болки, нито повръщане - първите 3 месеца бяха песен Crazy

# 12
  • Мнения: 609
Муцун, честито за втората линийка!

# 13
  • Мнения: 228
Миличка не се тревожи излишно, аз самата нямах никакви признаци за бременност  в началото. Желая ти УСПЕХ    bouquet

# 14
  • Мнения: 70
Днес ходих на лекар. Всичко е наред Grinning (засега, да чукна на дърво)Ехографът показа 6 г.с. и 2 дни както е и според моите изчисления и съм супер щастлива Grinning
Благодаря на всички за подкрепата  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт