Kakwo и дали закусват децата ни преди у-ще?

  • 4 187
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 367
Привет,
събирам идея за закуски и организация на сутринта. Досега ядяха при жената к ги гледа,но сега ния ходи на у-ще 3 /седмица и трябва да е яла. Освен овесени ядки в разни варианти,плодове и кисело мляко и понякога палачинки от предната вечер-за друго нямам ни време,ни акъл (имаме около 20мин сутрин от ставането до излизането).Не допускам ядене навън/по път и на купени готови храни,тук банички и боза няма Laughing Мерси предварително за споделения опит!

# 1
  • Мнения: 25 441
Топли и студени сандвичи; баница, приготвена от предния ден; кекс - изобщо, гледам да хапне нещо засищащо, защото нямам гаранция дали и какво яде в голямото междучасие. Това - когато е първа смяна, защото се прибира късно от училище. Когато е втора, може и нещо по-леко, за да огладнее до обяда.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 508
Дъщеря ми най-много обича да закусва с пържени филийки с яйце, а рано сутрин няма апетит и тези филийки са единственото, което е съгласна да яде. Приготвянето им не отнема много време, бихте могли да станете малко по-рано, за да ги направите.

# 3
  • Мнения: 1 312
Мой те дечица с ставането си правят Нескуик  и тръгват за училище,но това скоро ще им втръсне и трябва да мисля друго   Flutter

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 16:04 от Аника81

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Пържени филийки,топъл или студен сандвич,кекс с кисело мляко,домашно приготвена баница...,това ядем ние.
 Нескуика им го спестявам засега,личния ми опит показва,че ги засища за кратко. Peace

# 5
  • Мнения: 7 263
През седмицата предимно закусват мюсли, понякога баница или сандвичи. Държа да са закусили преди да излязат от къщи.

# 6
  • Мнения: 3 367
mersi na всички! таз баница и за вечеря и за закуска ли я предлагате или ставате в 5 ? Laughing
сандвичи често вечерят със супа,та това не е много популярно; май ще се науча са правя кекс

# 7
  • Мнения: 7 263
таз баница и за вечеря и за закуска ли я предлагате или ставате в 5 ? :
В къщи са 3-ма мъже - няма такава баница дето да стигне и за вечеря и за закуска. Правя я вечерта след като легнат за другата сутрин.

# 8
  • Мнения: 2 803
Задължително закусва преди тръгване за у-ще- сандивич, намазана филия с масло и мед, ако има баница останала от вечерта, кекс, пържени филийки.

# 9
  • Мнения: 998
Аз правя закуска само за големия си син. Малкият закусва в детската градина. Закуските са споменатите вече. Баницата мисля едва ли в днешно време някой ще запретне ръкави в 5 да точи корите;)
Иначе за разнообразие се сещам, че могат да се предложат яйца в различни варианти, омлети и др., стига да ви понасят подобни закуски.
Вариант е и попарата, която обаче повечето порастнали деца вече не ядат.
Вечер освен баницата правя и мъфини в по-голямо количество, които остават и за закуска или си ги взима за училище.
Същото и с останала пица - обича да я яде за закуска.
Бързо се пържат и бухти, могат да станат за 20 минути спокойно.

# 10
  • Мнения: 998
Сетих се за разни закуски с бутер тесто. И те стават бързо, макар че аз не се юркам толкова сутрин Wink

# 11
  • Мнения: 25 441
Спокойно могат да се направят от предния ден, после само се притоплят на сутринта.  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 367
mersi..аз вечер приготвям вечеря(салата,иначе предимно претоплям,готвя 1-2/седмица) и правя обяди по кутии (готвено),за следв.ден, като гледам ще започна и закуски да дробя,поне 2/седмица. Абсурдно ми е да пържа филии и омлети сутрин,от моя сън по-важно ня-ма Laughing благодаря на всички пак!

# 13
  • Мнения: 339
Аз му правя припечени филийки с масло (понякога и с мед) и чаша прясно мляко. Или кроасан с мляко.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Лори яде най-често филийка с мед и масло - впрочем, това може да го яде през целия ден, ако я оставиш. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт