Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 септ. 2008, 14:56 ч.

Вакуумни торби за дрехи - стават ли?

• 4 590
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
От известно време ги срещам в каталозите на Метро и все се чудя дали си заслужава да си вземе такова нещо човек.
Даже ми се върти и подобна тема из главата, но не можах да я намеря.

Споделете моля опит.

# 1
  • София
Аз не съм ги ползвала, но смятам да си купя. Ето тук Петя пише, че е доволна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318987.20

# 2
  • Варна
Аз бях взела от ТОП ШОП-пълен боклук се оказаха.
В друга тема една мама  горещо ми препоръча тези на МЕТРО,но все нямам път натам и не съм ги пробвала още.

# 3
Здравейте, аз съм ползвала такива пликове купени от ХИТ и Практикер /ако не се лъжа/.Мнението ми е, че по-скоро са неудачни. Мойте след около два месеца си бяха възвърнали обема  и дрехите миришеха като на спарено. Като цяло не съм доволна.

# 4
  • Толбухин
Моите са отскоро и са от Метро,за сега съм доволна.Сложила сък в тях дрехи, които вече няма да се ползват от децата.

# 5
  • Варна
 Моите пликове винаги се "раздуват", не знам защо. Sad Cry

# 6
Аз съм си купила от Метро и ТСМ и от двата съм доволна Peace
Особено за пухените ни юргани са супер! Обема намаля сигурно на 1/5. Също имаме пухени якета, плюшените играчки пак в такъв плик съм смалила! Mr. Green
Единствено не ви препоръчвам да слагате вълнени дрехи и да изсмуквате въздуха максимално. Мачкат се много и после трябва да ги перете и гладите...за останалите няма проблем Peace

# 7
Имам пликове от Метро и съм много доволна. Не ми се "раздуват", здрави са, нямам никакви оплаквания.

# 8
  • София, Манастирски ливади
Взех си от "Метро" и за нищо не стават. Бих пробвала от ТСМ, много по-вероятно е да са добри!

# 9
Миналата есен по препоръка на доволни мами оттук си взех от "Метро"-5 бр. (4 с механизъм за изсмукване и една без) за близо 40 лв. Миналата седмица ги видях в "Метро" на цена 2 апкета по 5 за 47,99 лв., ама не помня с ДДСто ли беше тази цена.
Напълнихме ги, изсмукахме въздуха и всичко беше супер. Като вдигнахме матраци и дивани, където бяха прибрани след няколко месеца, се оказа, че абсолютно всички са се "раздули" или както там се казва, нямаше и помен от прибрания им обем. Иначе е добър начин за складиране на дрехи, но това с намаляването на обема май е химера Peace

# 10
Имам купени от Метро от една година. До днес бях доволна, защото спестяват много място, но реших да си извадя зимните и да прибера летните дрехи- е, намерих ги раздути, ама не са изпуснали, а са се "счупили" на две места- просто найлона е станал чуплив. Не знам на кое отгоре са толкова скъпи- все пак това са чували!

# 11
Взех от Практикер и днес напълних 2такива плика. Ще ги проверя след време дали не са изпуснали.

# 12
  • София
Взех такива от Хит- изпускат след няколко часа, най-много ден. Обаче използвам като са изсмукани ги натъпквам в гардероба. После и да изпуснат просто няма къде да се раздуят и си стоят там.  Mr. Green

# 13
  • Толбухин
Имам купени от Метро от една година. До днес бях доволна, защото спестяват много място, но реших да си извадя зимните и да прибера летните дрехи- е, намерих ги раздути, ама не са изпуснали, а са се "счупили" на две места- просто найлона е станал чуплив. Не знам на кое отгоре са толкова скъпи- все пак това са чували!
Мисля че си прекалила с изсмукването на въздуха.

# 14
  • на 5 етаж в ляво
Имам такива...доволна съм PeaceСестра ми ги прати,незнам тези,които се продават тук как са като качество Thinking,но моите ни са изпуснали Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт