Бу на черешата! Помогнете ми да я повдигна!

  • 8 128
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 401
Гледайте сега какво я правя Бу:

По време на ССК`08 на скайп се кудошихме с нея, че като отмине данданията ще напиша едно уличаващо писмо до LLL International за ЛЛ лидера им в България! Да видят хората с какъв човек си имат работа, да си помислят добре за бъдещото му място в организацията... с две думи да получи каквото заслужава!  Mr. Green

И понеже съм гадна и имам талант да помня като слон когато най-малко се очаква от мен, тия дни около Нова година ще напиша въпросното любовно писъмце. На 2 езика.  Laughing Но си мисля, че няма да е много удачно само аз да го разпиша. Кой би се вързал на някаква луда кърмачка от немного популярни ширини?!  Thinking Ноооо, ако направим една подписка с цял куп заклети кърмачки, писмото ще бъде далеч по-сериозно, може би ще звучи по-заплашително и може би накрая Бу ще постигне известния извод от стара арменска поговорка "направи добро и го хвърли в морето"... Twisted Evil Последното може би вече й се случвало...

Идеята ми всъщност не е какво ще произведе това писмо спрямо Бу! А просто да напиша няколко думи за един човек от Пловдив, който полага ежедневен доброволен труд за съвършено непознати хора из цяла България и отвъд нея. Дори писмото ми да предизвика само усмивка, искам да се знае, че ЛЛ лидера в България, е необикновен човек. В блога й писах, че тя е човек, изпратен с мисия на Земята. А ако все пак се случи нещо хубаво на Бу, ще се радвам и то много.  Simple Smile

Бихте ли подписали такова писмо с двете си имена, ник във форума и възрастта на децата ви? Текстът, естествено, ще бъде постван в темата, ако дотук съм ви заинтригувала!  Wink Съдържанието все още и за мен е неизвестно!  Mr. Green

Бу, с обич!   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 242
Подписвам с 6 ръце  Hug
Толкова имаме вкъщи  Mr. Green
Ако не беше тя нямаше да съм толкова цапната на тема кърмене  newsm08
Бу  newsm76

# 2
  • Мнения: 247
Браво и на теб, че си се сетила! Със сигурност е по -добре всички в едно писмо да се включат, според мен  Simple Smile Simple Smile

# 3
  • Мнения: 502
   Като си решила да я клеветиш пред хората,кажи и за това,че прави бойкот на "Нестле". Иска всички да пият само кърма,както каза един наш съфорумец. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 277
къде без мен... и аз съм от тези, дето има за какво да благодарят!

# 5
# 6
  • Мнения: 2 614
ами как няма да се включа, щом ще "натопим" Шефчето пред Големите шефове!!!
За съжаление 3-ия комплект ръце - на кърмачето, е - няма да може да се разпише, въпреки, че желание няма да м липсва! Hug
Благодаря Бу, благодаря Хедра .....за всичко!  Hug

# 7
  • Мнения: 2 885
Ама що питаш таквиз работи....
С две ръце се подписвам, само кажи тук или на лични да се изтипосам.
  bouquet

# 8
  • Мнения: 276
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78

# 9
  • Мнения: 5 401
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78

Целекупното кърмаческеско съсловие в моите представи включва екскърмачките изцяло! Не си представям като спра да кърмя, ако някой ден въобще ми се случи, да се отделя от сектата.  Mr. Green

...
Благодаря Бу, благодаря Хедра .....за всичко!  Hug

Хедра също ще си го получи, хич да не си мисли, че не заслужава!   bouquet

...
С две ръце се подписвам, само кажи тук или на лични да се изтипосам.

Който се притеснява да си поства личното инфо в темата, може да го направи на ЛС. Но още е рано. Това е предварително опипване на почвата.  Peace

# 10
  • Мнения: 8 242
А може ли и едно  рамо от вече за съжаление бивша кърмачка?  Sad  newsm78
Няма бивши кърмачки  Naughty Има само непрактикуващи  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 276
Супер - това ме радва много!

 newsm10 само чакам да разбера къде да се разписваме  Wink

# 12
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
 Hug
Тъкмо и аз да питам къде трябва да се подпиша.

# 13
  • Мнения: 2 614
Съдържанието все още и за мен е неизвестно!  Mr. Green

Хех, ми тя авторката още няма идея, но има шанс с достигането на темата до 30 страници, да се засрами и бързичко да го сътвори това писмо на 2 езика  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 081
Хайде още 2 гласа от една непрактикуваща сектантка и от един незабравил още цоцльо:)

Бу, Хедра, наистина заслужавате да ви "порицаят" публично  Hug 

А всъщност не са само те де, още "провинили" се има, бая даже:)

Общи условия

Активация на акаунт