Някой поръчвал ли си е вибриращият колан Seven omnipotence?

  • 11 307
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 068
Kally May корема последен отслабва  Confused
аз моя още не мога да го сваля  Sad
надявам се моят мъж да ми сложи един колан под елхата  Whistling

# 31
  • Varna
  • Мнения: 603
запис и от мен, че взех да се чудя дали не го искам за подарък за Коледа  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 118
Здравейте!
Познати ми казаха, че давали някакъв гел а в рекламата нищо не споменават за такова нещо.
Моля, тези които имат уреда да пишат при възможност!

Гелче не дават с колана, а и не ти и трябва. Гелът е от друга реклама май Grinning

И аз моя колан си го взех директно от магазина. И също на макс го пускам  Mr. Green
Чушчице, постоянството се възнаграждава... това е!  Peace Браво на теб!

# 33
  • Мнения: 321
радвам се,че ви обнадеждих за колана.дерзайте. Laughingимам питане. пиша,нъде ли не и нищо. интересува ме публикация на тема лазерна липосукция на колене и бедра. ако някой вече си е правил-лекар,ефект и тн. прочетох информация по темата ,но като тома неверни искам мнението на пробвала. ЧАКАМ ОТГОВОРИ И ВИ БЛАГОДАРЯ

# 34
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
чушчица, във форумите за пластична хирургия Тялото питала ли си?

http://forum.tialoto.bg/

Тук пишат девойки, които са спецове в почти всички пластични и козметични процедури.

# 35
  • Мнения: 737
Е,дано да дойдат до Коледа Rolling Eyes
А се надявах да махна 2-3см до тогава Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 4 899
Мацки от София, ако искате да си купите колана, отидете направо в магазина на Телешоп на ъгъла на "Алабин" и "Христо Белчев", както е казала и Чушчица bouquet благодаря й!!!). Пълно е с колани, вчера си купих. Нито чакаш доставка, нито поръчваш предварително - влизаш и си го купуваш  Peace !
Вибрира наистина доста силно, не очаквах! Дано сега с упорство да имам резултат. Ще пиша пак!

# 37
  • Мнения: 737
За този от Телешопа четох доста отрицателни отзиви newsm78
Дано ти да ги опровергаеш и успех Peace
Аз продължавам да чакам моя Shocked

# 38
  • Мнения: 958
tumnokoska, и аз все още си го чакам SadДано да тойде все пак тази година Mr. Green
Предплатих си го в Халите, трябваше да дойде до края на миналия месец #2gunfire, а ти кой точно колан си чакаш, не е ли пак същия от телешоп newsm78

# 39
  • Мнения: 737
Същия от Халите-зеления Mr. Green

# 40
  • Мнения: 958
Същия от Халите-зеления Mr. Green
   202uuJoy Joy JoyПозеленях и аз вече с тоА колан Mr. Green Joy

# 41
  • Мнения: 958
Получих го най-после вчера newsm44 Сега почва едно използване...дано излезе хубав Peace

# 42
  • Мнения: 737
Честито!
Аз моя още го чакам Sad

# 43
  • Мнения: 958
Иди направо в магазина в Халите Grinning , да не мислиш, че някой ми се е обадил #Cussing out, пратих вчера мъжа ми и той се върна с колана Mr. Green

# 44
  • Мнения: 0
здаравейте на всички и аз много се стремя към отслабване и хубава фигура без целулит но  ТОВА НЕ Е НАЧИНА  не че искам да се изтъквам колко знам (имам медицинско образование )но замислете само за това колко се тръби навсякъде за вредата от вибрациите. И от там нататъка като прибавим че уреда го използват главно за корем и кръст и че можеш да получиш плаващ бъбрек и т.н. по пълна и здрава отколкото без бъбреци. Не карам някой да ме слуша въпрос на мнение но все пак потърсете малко информация . Ето какво намерих учебник за масажисти: Не се масажират: областта на сърцето, стомаха, жлъчния мехур, черния дроб, бъбреците. Не се прави масаж: при екземи и възпаления на кожата, не се масажират разширени вени, хернии и тумори.

Общи условия

Активация на акаунт