Вие ли сте най-успелите от вашия випуск?

  • 13 347
  • 261
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
                         Не съм си виждала страшно отдавна... като разбира се това не ми пречи да се чудя често какво е станало с всеки от тях...

# 31
  • Мнения: 11 747
Забелязвам, че за нещастни трябва да минават тези без деца или разведените, а за успели тези, дето са по корабите.  Thinking  Не мога да се съглася! Вероятно и всеки има нужда от различни неща, за да бъде щастлив, а ние не знаем за всеки какви са те.

# 32
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
pina, моето мнение ли визираш?
Не съм казала , че разведен е = на несполучил. Самата аз съм с провалена връзка и едно дете резултат от нея. Просто най-отворените от класа ни момичета, най-много бързаха и на 20 вече бяха с 1, 2 деца и разведени. Някой от тях дори не дойдоха на бала, за да спестят парите за сватбата.
И не съм казала, че пътуващите са успели, просто споделих какво знам за тях. Това е.

# 33
  • Мнения: 2 070
та за какво беше въпроса?
да се похвалиш, че ти си втория успял от випуска ли?

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами може да се каже, че сме доста напред с материала, като се има предвид нулевия старт Laughing Освен това, сме единствената двойка с две деца Mr. Green
Това, което особено ме притеснява, е че докато всички от класа си остаряваме бавно и подобаващо, мъж ми става все по-хубав и секси с годините. Ко ше го правя, не знам  Twisted Evil Мисля да си сложа силикон да замажа положението  bombs

# 35
  • Мнения: 2 448
Професионално има и доста по успели от мен, понеже правенето на кариера не ми е било цел никога.
Дали има по щастливи от мен, сигурно, но визуално съм от най добре изглеждащите си от випуска. А навремето не бях сред топ 3.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 943
Предпочитам да съм от тези за които говориш,отколкото като теб! Евтини били ,ами ако за теб това е успех да си с маркови парцали много жалко.Ти явно си се почувствал горд от това ,че си "най-успелият" ,само че явно само от материална гледна точка.Бе защо вечно гледаме външия вид,а не обърнем внимание кой каква душа носи и по това да съдим успял ли или не  Tired Tired Tired

# 37
  • Мнения: 3 405
Някои от съучениците си виждам всяко лято. Не ги наблюдавам с какво са облечени и колко им е дебел портфейла. Те са най-различни - от домакиня до силиконова "красавица", от полицай до прокурор (скалата е случайна). И ни е весело като се видим. Не съм ходила на другарски срещи, а и не виждам смисъла. С които ни е било хубаво заедно в клас и сега ни е добре.

# 38
  • Мнения: 9 814
Не, не съм.
Аз съм проста репортерка.

# 39
  • Мнения: 1 517
Със съучениците от гимназията се видяхме миналата година. Нямаше неуспели. Единствения ми плюс пред тях е, че аз се омъжих на 19 и сега имам две порастнали деца  Joy , а повечето тепърва сменят памперси.
С колегите от университета се виждаме чат-пат. Там също всеки е захванал я кариера да гради, я дом и семейство. Няма неудачници (слава Богу). Всички сме ОК.

# 40
  • Мнения: 2 448
Бе защо вечно гледаме външния вид,а не обърнем внимание кой каква душа носи и по това да съдим успял ли или не  Tired Tired Tired

Защото това са различни неща. Да имаш добра душа, да си страхотен човек, това не значи че си успял.
Дори да си добър не означава и че си щастлив. Дори често е точно обратното.
Освен това, не винаги под скъсаните дрехи се крие една добра душа.

# 41
  • Мнения: 11 747
Олинце, не визирах конкретно твоето мнение, а в няколко се говореше за деца (че липсвали на някого), за разводи и други, които са по кораби. 
Тези, дето са по моретата месеци наред, та до години, за мен са нещастни. На мене за тях ми е жал и имам представа какви са съдбите им. Допускам, че някои са щастливи така, то с времето всички стават щастливи на кораба - след 30 години в морето ти става чужда сушата.
Да твърдиш, че някому липсват деца  Thinking няма как да знаеш липсват ли му или си е добре така. Същото е и с разводите - много са щастливо разведени, а още повече са нещастно женени и само търпят.
Такива ми ти работи... То и като изглеждаш добре не  значи че си успял, тъй че и външния вид не е гаранция за нищо.

# 42
  • Мнения: 118
Като материално състояние сигурно не съм най- успелия.
Семейно обаче ,със сигурност съм най.
Като жизнен опит и външен вид ,никога не съм имал конкуренция.
Успял съм за себе си значи.

# 43
  • Мнения: 943
Освен това, не винаги под скъсаните дрехи се крие една добра душа.

Определено е така, но аз лично много се дразня напоследък,че всичко се гледа откъм паричките и ,че се измества нашата същност като хора,не банковите ни сметки

# 44
  • Мнения: 5 940
Не знам кой е най-успял. Същите сме си. И материално по-успелите, и по-неуспелите, и тези със семейства, и тези без. Даже и на външен вид ми изглеждат непроменени, скоро ги видях.
Много различен тип ми е професията от тези на повечето ми съученици, не сме на една права, за да се състезаваме.
Определено обаче по изброените в темата критерии не съм най-успялата.

Общи условия

Активация на акаунт