Пиене от чаша

  • 2 483
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Кога започна вашето детенце да пие от чаша?
Тук ,  в Герамия едва ли не казват,че стане ли  на една година само от чаша трябва.А ние сме много далече още.... Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 44 084
Ами когато е готова - тогава Simple Smile

Иначе моя - да към година почна, по- му беше лесно от нормална, или шише, от колкото от бебешките с накрайници, но доста се оливаше...месец-два по-късно пиеше от всичко без проблем...но си е до дете.

# 2
  • Мнения: 27 524
О, я стига, бе  ooooh! Моят още не пие от чаша  Laughing
Какво те интересува кой какво казва? Следвай си детето и собствените разбирания и това е  Peace

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моята дъщеря пие от чаша/обикновена/ откакто стана на 1г4м

# 4
  • Мнения: 2 803
Всяко си е индивидуално. Ползвала съм от рано чаши с накрайник да не се разлива водата.

# 5
  • Мнения: 399
Моята госпожица (1г 9м) още не пие от чаша!Давам й от време на време ,но не мисля че е готова.Пие от шише със сламка и от нормална чаша пак със сламка!  Peace

# 6
  • Мнения: 566
ние също започнахме доста късно да пием от чаша и то първо се научихме от обикновенна а по късно от децка с накрайник,така че не се тревожи и недей да гледаш другите какво казват и правят ,твоето дете пък ще прави неща които другите немогат, така че споко.

# 7
  • Мнения: 9 973
ние играем с чашите Joy

# 8
  • Мнения: 4 111
На година и почти осем месеца може да пие от чаша, но повечето пъти се цапа и капе върху блузката. Иначе желание има голямо  Laughing

# 9
  • Мнения: 46 508
Аз съм на принципа, че трябва детето само да прояви интерес. Не помня точно кога стана при моето newsm78 май беше преди 2 г., но въобще не съм го мислила, ти познаваш ли човек на 20 г., който да пие от биберон Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 672
детето само ще си покаже когато е готово да пие от чаша,за първи път чувам че като стане на една годинка трябвали задължително да пие  ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 312
когато е готово ще започне да пие  Peace  моята хубавица е на 1,4 и не пие от обикновенна чаша

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
От чаша с накрайник или сламка пие от 1,6г. От обикновена чаша за възрастни още не може.

# 13
  • Мнения: 9 814
Свекърва ми реши, че детето ще се учи да пие от обикновена чаша на  7 месеца.
Аз си мислех, че ще се дави, малката пък взе че се научи постепенно.
И понеже никога не беше ползвала шише преди това, защото я кърмех, а вода след 6-ия месец й давах с лъжица се научи доста бързо и лесно. И около годинката вече пиеше от чаша.
Всичко зависи от детето и кога то е готово за това.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Пропи вода на 10 месеца и от тогава и давам в чаша-е оливаше се в началото но сега е ок.

Общи условия

Активация на акаунт