Работещи майки 2006 г. - тема 17

  • 18 604
  • 442
  •   1
Отговори
# 75
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Майраааа,    bouquet Страхотни снимки! Благодаря,че ги сподели с нас! Hug Невероятни сте, завиждам ви на ентусиазма да обикаляте! Peace
Дю,браво на Гери   bouquet Много миличко  наистина.
Вили, гушки  Hug Дано тормозителната ти причина да е изчезнала Praynig
А снимките просто са върха. Аз още не съм качила нашите, за което много се извинявам Embarassed Но днес ще впрегна някое от момчетата и ще ги покажа  Peace
Приятна почивка на всички  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 1 877
eh, че страхотни снимки Simple Smile, не е истина какви местенца има по света, докато ние си стоим в софия  Party
особено ми се хареса снимката с онези овце  Mr. Green, зажадняла съм за кънтри.... Whistling

# 77
  • Мнения: 993
Катееее много сладко коремче! Рядко красива бременна си!
Майра, страхотни снимки! Само за Ясмин се притесних - как я държите без шапка на този студен вятър? Не изстива ли?
Аз бях позачезнала, защото покрай подготовката на Пловдивския панаир нямах време дори да чета, а после попътувах в странство, даже с Майра се видяхме за 5 минути. Много са й сладки щерките! Ясмин има огроооомни очи, а Ноеми е една кротушанка - направо бебе-мечта!
Кали, за откраднатата снимка - приеми го като комплимент, че са избрали нея и не се ядосвай. Не бих те посъветвала да влизаш в съдебни дела, защото дори да спечелиш, ще потрошиш толкова нерви и време, че не си струва. Естествено, не трябва да си мълчиш, че снимката е твоя и не е редно да я публикуват без съгласието ти, но не влизай в конфликт, а по-скоро използвай повода да установиш контакт с редакцията. Със сигурност ще ти поднесат извинение под формата на куп списания, може и някакъв подарък от тези, които спонсорите на игрите дават за награда. Но на пари не разчитай, защото рискуваш да се разочароваш. Медиите в България не са свикнали да плащат за снимки (казвам ти го от опит), особено тези, които не са франчайзи работят 100% с откраднато съдържание и това скоро няма да се промени. Единствено, можеш да легализираш отношенията ви като се разберете, че могат да ти публикуват снимките ако ти пишат името - начинаещите работят известно време за слава и това се приема за нормално. Ако те устройва, постъпи така.  Hug
Бързо оздравяване на Кайо!  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 08:45 от Миньон

# 78
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро момичета! Днес съм почивка, но пак съм на вълна понеделник Crazy
Ситскаме палци на Катето Peace Praynig Hug

# 79
  • Мнения: 1 584
Катето днес има дата за секцио ли? Стискам палци и очакваме новини Hug

Ние вчера ходихме в онзи парк, дето има батут Ясмин да скача - вече е много надобряла. Бяхме към 6 вечерта (а те са до 7) и нямаше много хора, та намаза два поредни пъти. Гооолям кеф Wink

# 80
  • Мнения: 1 240
Майра, страхотни снимки! Изглеждаш страхотно.

Днес е понеделник, Катето е на преглед, стискам и аз палци!

# 81
  • Мнения: 4 970
Да, днес Катето трябваше да е на преглед, но  й погледнах в профила и виждам че не е влизала от четвъртък във форума Rolling Eyes Чакаме Герчо да ни просветли Grinning
Майра, наистина страхотни снимки Peace Ох....приходи ми се във Франция  отново..  Rolling EyesНяма изгледи скоро да ме огрее Confused

# 82
  • Мнения: 1 668
Ами вчера не си вдигаше телефона до 4 часа и аз вече мислехх, че е родила, ама в 4 се чухме и каза, че няма никакви признаци. Днес пак не си вдига телефона и ще звънна след 4, но останах с впечатление, че не е голям шанса за раждане днес, защото на лекаря му бил първи ден след дългжа отпуска... Та като я чуя ще пиша, а и мъж и има инструкции да звънне да каже като има нещо. Абе изобщо... нон стоп я мисля - нали снаха ще ми ражда  Joy Joy Joy. Сега бях на оперативка и към 20 пъти си погледнах телефона за някой смс, ама няма още

# 83
  • Мнения: 1 584
Готвя супа сутринта и обезкостявам месото и Ясмин изръсва - "Мама бели кокали"  Joy

# 84
  • Мнения: 2 109
Hahahaa.....

Аз пък да разкажа разговор между Катето и Гер4о по повод снахата...
Катето: Ами Евичка.....
Роза: Хмм.. Ева... Ева Спирова..... Добре звучи:
Катето: (леко сопнато-дръпнато): Ми тя пък може да не иска!
(пауза)
(паузааа)
Катето...: Ами може да иска да е с тире!

Катенце, стискаме палци. (И този уикенд бяхме болни у дома, ей значи...)

# 85
  • Мнения: 1 668
Чухме се с Катенцето - утре трябва да и определят дата... Каза, че ще звънне веднага и аз ще ви информирам

# 86
  • Мнения: 1 336
Много сте ми мили  Hug аз съм дезертьор от болницата, още сме 2 в 1 Simple Smile
утре в 7 сутринта пак трябва да се върна май имам нещо като контракции не съм много сигурна, но не са регулярни така, че едва ли ще родя тази нощ  Wink

# 87
  • Мнения: 4 970
катенце, стискаме палци и  много те мислим Praynig Ей че се вълнувам.....(започвай да заси4аш контракции все пак, щото мен така изневиделица ме почнаха Crazy) Още малко остана.Успех Hug

# 88
  • Мнения: 2 109
кате .. имам едно ТУп туп Туп туп за теб зад лявата диня Simple Smile
много се развълнувах. обичам те.
(нищо, че детето не е от мен)

# 89
  • Мнения: 993
Готвя супа сутринта и обезкостявам месото и Ясмин изръсва - "Мама бели кокали"  Joy

 Joy Joy Joy

Ами, права е всъщност. Страшна логика вадят децата понякога! Моят малък инженер вчера ми обясни, че Луната свети, защото има ток!  hahaha  Въобще, голям купон пада с него.
В събота, например, готвя нещо в кухнята и му хвърлям по едно око през 10 секунди да не направи голяма поразия. По едно време чувам зад гърба си тупане на топка и възторжения възглас "Гоооол" и се кефя, че се е заиграл и не прави бели. Решавам да го похваля, обръщам се към него с "браво, браво" и...  Shocked... виждам, че това, което се търкаля към мене не е топка, а динята, която бях си приготвила на пода до хладилника. Човекът решил, че си има нова играчка. hahaha  Как е успял да я вдигне - не знам! newsm78. Добре, че не се сцепи на плочките.
Другият весел момент са храненията. "Една лъжичка за мама, една за татко..." вече не върви. Сега програмата е: "Една лъжичка за Тукс, една за Линукс, една за Убунту..." всичко си изяжда  Grinning.

Кате, и аз бях решила, че щом не пишеш вече си родила, даже сега влязох специално да търся новини за тебе. Много те гушкам и ти желая леко раждане на здрава бебка! Виж си ЛС, ако имаш възможност. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт