Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Здравейте, мами! Hug

Имам въпрос за ХА млека - бихте ли препоръчали някое, което да не горчи? Имам Аптамил, но е неприятно на вкус.
Благодаря предварително!  bouquet
Цитирай

Стара Загора

Ние сме на Фризо НА.От около месец го пием.Препоръча ни го педиатърката.Преди ни се беше наложило пак да пием ХА мляко тогава бяхме на Милумил НА,но половината от направеното АМ го изхвърлях.Сега това вероятно и харесва,защото започна да пие повече и от нормалното АМ.
Цитирай

Те май всичките горчат newsm78
Цитирай

Sofia

NAN HA синът ми го пиеше 3 месеца с удоволствие,опитвала съм го и нямам спомен да е било горчиво. Peace
Цитирай

BG

И ние бяхме на НАН ХА.Ядеше го .
Цитирай

фризо ха не е горчиво. има вкус на гадна риба, но дъщеря ми го пие с голямо удоволствие.
освен това бях чела, че е най-доброто хипоалергенно мляко.
Цитирай

Варна

и ние сме на НАН ХА от 4 мес
Цитирай

аз не разбрах на беба не и харесва или ти се притесняваш да не би да му има нещо,ние от втория месец и до сега сме на фризо на,и си го пие много добре
Цитирай

Дъщеря ми беше на Фризо ХА до 4-я месец и си го пиеше с кеф Peace
Цитирай

София

Ние бяхме на Хип, а сега на Милумил. И двете ги понасяме добре, но не се намират лесно. Цената е около 25лв. за 600гр.
По този повод да питам знаете ли къде в София продават хипоалергенно Хип и Милумил?
Цитирай

Синът ми пиеше Фризо ХА. На мен ми се струва, че обикновеният Фризолак е по-сладък, но детето си пиеше ХА-то с удоволствие.
Цитирай

shumen

ot 5-mese4en pie samo NAN opitvala sam sladko e na vkus  newsm44

от 5-месечен пие само NAN опитвала съм сладко е на вкус  newsm44

Моля, пишете на кирилица.
« Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 09:40 от Vivi »
Цитирай

София

Нещо, което донякъде помага срещу горчивия вкус е да се приготвя млякото с хладка вода. Но, като цяло всички хипоалергенни млека нагарчат.
Цитирай

Ние до преди 3-4м бяхме на Нан ХА и не горчи, а дъщеря ми си го харесваше много. Тя по принцип много и харесват АМ на Нан  Peace
Цитирай

Ние до преди 3-4м бяхме на Нан ХА и не горчи, а дъщеря ми си го харесваше много. Тя по принцип много и харесват АМ на Нан  Peace

А как преминахте от мляко,което е ХА на обикновено АМ?? Постепенно ли или може да се даде една доза наведнъж? newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора