здравейте момичета.понеже започнах фриз.курс и сега са ми нужни колкото се може повече манекени.та... става въпрос за фриз. салон  La Strega във град Варна.абсолютно всички процедури са безплатни.искам да ви убедя ,че няма от какво да се страхувате ако се навиете да дойдете понеже до мен винаги ще бъде моята учителка и няма как нещо да се обърка както се казва пък и аз не падам от небето занимавала съм се непрофесионално с фризъорство доста време просто реших че трябва да изкарам курс за да мога да знам кое точно как се прави.понеже съм курсистка и всички процедури които аз извършвам са абсолютно безплатни-боядисване,подстригване,миене,къдрене,сешоар,кичури...всичко каквото се сетите та дори и плитки мога да правя.искам само да подчертая ,че каквото желаете това ше правя по вашата коса.нишо повече.да не си помислите ,че каквото ни дойде на нас на ума това ...НЕ!!ако искате връхчета-връхчета ще бъде,ако искате промяна на цвета или просто освежаване на сегашния цвят-това ще е..таако има желаещи мами ,татковци или баби и дядовци пишете ми!
 ..та много ще съм ви благодарна и мисля ,че и вие ще останете доста  доволни от резултата
пак искам да повторя че доста коси са минали през ръцете ми така че не съм новобранец като цяло.може да се каже ,че съм новобранец в проф.насока но нали знаете че доста професионалисти даже не знаят защо се наричат така.аз не искам да съм една от тях.     bouquet Peacebouquet