Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Имена
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора

Момичета ако се сетите за хубаво име за момче с "и" ще съм ви много благодарна ако дадете идеи.
Аз само за Ивайло се сещам- искам да е на единия дядо- Иво, а аз съм Ивелина и май малко гадно става. newsm78Сякаш го кръщавам на себе си.Какво мислите?
Цитирай

В детски очи и мъжко сърце!

Иво ми харесва, не му мисли много, щото все има недоволни коментари....
Аз съм Галина, и като кръстихме дъщерята Калина, чух разни подмятания #Crazy, че на себе си съм я била кръстила!!! #2gunfire
Цитирай

София

Няма значение какво име ще изберете. Аз не робувам на "кръстено детето на еди кой си".
На едни познати дъщерята е кръстена на баща си Smile майката казала "ти заслужаваш".

Аз съм пристрастна към името "Ивайло", харесва ми, брат ми се казва така Smile

Ивайло, Иво, Иван, Илиан, Илиян

на мен ми харесва и Ивелин ... ама съвсем ще кажат, че на себе си си го кръстила. Но ако мъж ти реши, че заслужаваш защо пък не Smile
Цитирай

Синът ми се казва Ивайло.
Супер име е!
Цитирай

София

Синът ми се казва Ивайло.
Супер име е!

Точно така! При нас дилемата беше дали да е Ивайло или Йоан  Very Happy.
Цитирай

Пловдив

Мога да ти предложа Илиян, Игнат, Илия.
Цитирай

Spain

Иван , Ивелин, Илиан , Илко, Ильо, Икер
Цитирай

Аз се сещам за Искрен.
Цитирай

Варна

Ивайло и Искрен най-много ми харесват.
Цитирай

у дома

Иван ми харесва-хубаво българско име bg,но ти си знаеш Party
Цитирай

София

Ако Анелия беше момиче щеше да е Ивайло Very Happy. Хубаво българско име, има как да му викат на галено, пък какво ако е близо до твоето име - още по-добре Very Happy.
Цитирай

София

Иван или Ивайло. Ако следващото ми детенце е момче, ще го наречем с едно от двете имена Very Happy
Цитирай

София- Wien

И аз съм за Ивайло, много мелодично българско име, а какво ако дечко е кръстен на тебе, недоволни винаги ще има, а и ти без съмнение го заслужаваш. Ако кръстиш бебето Ивайло, просто обясни на всички, че е кръстено на дядото, а не на теб, и да не ти пука Wink
Моята дъщеря е Ема, винаги съм искала дъщеря ми да се казва така, по стечение на обстоятелствата съпруга ми е Емил, но тя не е кръстена на него, а на сестра ми. Той беше абсолютно съгласен и сам обяснава, че бебка е кръстена на сестра ми, а не на него. Въпроса е да бъдеш достатъчно убедителна.
Цитирай

БУРГАС

А защо не само ИВО?Звучи и на български и на "европейски"!Все пак много скоро ще бъдем част от Европа и на детето ще бъде много по-лесно после да си напише името на латиница без да стават обърквания!
Аз мисля , че ИВО е много хубаво име!
Цитирай

Burgas

Ивайло е най-хубавото мъжко име с "И",Иван е много банално,а другите не ми харесват.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 35 отговора