Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

София

Тук често някои мами пишат как се увиват въвъ фолио...и аз да не остана по-назад, реших днес да пробвам. Изкъпах се хубавичко с утайка от кафе, нацапотих Леокремата и се започнаха мъките ми ooooh! Изхабих половин ролка фолио и се изпотих 10 пъти, отгоре номъкнах и укъсаните гащи от Леокремата.....но от всякъде се прокъса и отвори/фолиото/ та резултата май ще е никакъв Tired
Споделете моля как въобще го правите този номер с опаковането Confused
Цитирай

София

Как така ще се прокъса бе ShockedАз едвам го скъсвам с 300 зора, пък от само себе си да се скъса - абсурд!И защо половин ролка ShockedЕдин слой е достатъчен.Абе ти какво фолио си сложила Laughing
Цитирай

София

Как така ще се прокъса бе ShockedАз едвам го скъсвам с 300 зора, пък от само себе си да се скъса - абсурд!И защо половин ролка ShockedЕдин слой е достатъчен.Абе ти какво фолио си сложила Laughing
Ами кухненско newsm78
Цитирай

София

Да де, ама от найлоновото ли?Защото наскоро едно момиче тука се чудеше дали не говорим за металното фолио, дето е за печене, та се запитах дали и ти не си се пакетирала в такова?
Цитирай

София

аз ползвам Фино и нямам проблем с опаковането, не ми се е случвало да ми се прокъса. Даже и колело карам с него Smile
Цитирай

на върха

И на мен не ми се е случвало да го скъсам Shocked Аз едвам го махам, да не говорим за прокъсване Very Happy
Почвам да се бинтовам (буквално) от едното коляно, продължавам на горе през бедрото, през дупето, през бедрото на другия крак и ифиниширам  пак на коляно, само че на другото Very Happy И ако взема та се мина 2 пъти, после ми трябва ножица Very Happy
Цитирай

In transit

Ами кухненско newsm78

Да не си се опаковала с алуминиево домакинско фолио? Защото тук става дума за найлоново фолио Smile
Цитирай

София, Бели Брези

Veroiatno s aluminievo se e opakovala. I az napravih tazi glupost predi niakolko dni... Embarassed Embarassed Embarassed
Omotah se w aluminievo, to syotvetno se prokysa i stana edno goliamo nisto i chak togava zagriah che e stavalo duma za nailonovo Banghead
Abe to triabva malko akyl ama navreme smile3507
Цитирай

София

Veroiatno s aluminievo se e opakovala. I az napravih tazi glupost predi niakolko dni... Embarassed Embarassed Embarassed
Omotah se w aluminievo, to syotvetno se prokysa i stana edno goliamo nisto i chak togava zagriah che e stavalo duma za nailonovo Banghead
smile3532 smile3532 smile3532 newsm62 newsm51Питай бре ,моме  bouquet
Цитирай

в гората

Veroiatno s aluminievo se e opakovala.

Ааауу що не каза по-рано...щяхме да те сготвим....мммм Лили на фурна 35 35

bouquet
Цитирай

София

Ами кухненско newsm78

Да не си се опаковала с алуминиево домакинско фолио? Защото тук става дума за найлоново фолио Smile
ами........да Embarassed Crazy ooooh!
Цитирай

София

дет се казва "акъл море - глава шамандура" smile3505
Цитирай

Големи сте скици тия, дето се опаковате в алуминия  hahaha 35
Цитирай

София

няма значение, важното е, че сега вече ще знаеш
предполагам, че с Фино няма да имаш проблем
Мале рали добре, че не си се осакатила
Цитирай

София

няма значение, важното е, че сега вече ще знаеш
предполагам, че с Фино няма да имаш проблем
Мале рали добре, че не си се осакатила
абе физически не успях, ама психически доста се узорих Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора