момичета получихте ли парите за соц интеграция

  • 31 805
  • 331
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 58
В Перник няма интеграционни  Tired

# 76
  • в моя свят
  • Мнения: 849
А дали трябва да подаваме нови молби за чл.8?  newsm78  И аз мисля,че забавянето няма общо с промяната,защото все пак парите са за месец назад.

# 77
  • Мнения: 3
значи няма да ги спират а само сменят чл нали правилно сам разбрала

# 78
  • Мнения: 5
И в Монтана няма по чл.43

# 79
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
Да Икона правилно си разбрала сменят само чл.При нас детските в някои банки са дадени ,но в тази която съм аз  днес до обяд нямаше още нищо.

# 80
  • Мнения: 118
Момичета днес се обаждах на горещия телефон на АСП и от там ми казаха,че са запознати с проблема и че са започнали изплащането на чл.43 и интеграционни.На въпроса ми ще си ги получим ли преди празниците ми отговори,че АКО от финансовата им служба успеят да ги преведат по общини ще ги получим най-късно на 1ви,но имало вероятност и да не успеят и тогава ще си ги получил след 6ти.Телефона им е 02 9350550 предлагам да ги понатиснем малко утре за да си свършат работата

# 81
  • Мнения: 9 973
Телефона им е 02 9350550 предлагам да ги понатиснем малко утре за да си свършат работата
  bouquet
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Тия просто се уляха #2gunfire

# 82
  • Мнения: 133
Да, наистина се оляха този път. Дайте да сигнализираме в някоя TV . Спомняте ли си преди няколко месеца, когато имаше отново забавяне даже и на детски се вдигна голям медиен шум. От тогава поне детските ги дават горе долу навреме.  Като виждат че им минава номера могат и с година да ги забавят - да им излезе баланса.

# 83
  • Мнения: 58
И в Перник още ги няма  Confused не знам до довечера  Praynig

# 84
  • Мнения: 118
И в Монтана още ги няма

# 85
  • Мнения: 11
Мисля, че трябва да предприемем нещо защото това вече преля чашата. В парламента и в министерството не могат да си свиват повече бюджета а децата не са важни

# 86
  • Мнения: 133
Преди малко звъннах на социалните - никаква яснота!!! Казаха, че от тях всичко е ок, бавят парите отгоре.  Опитах се да звънна на БТВ , но дава заето. Ще продължа опитите. Момичета, колкото повече обаждания има- по-голям ще е ефекта- Дерзайте Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 554
Аз писаха майли до бтв и до нова, засега нямам отговор!

# 88
  • Мнения: 12
В Пловдив все още ги няма.Тези хора полудяха ли? #2gunfire

# 89
  • Мнения: 5
В Монатна към 17:30 в пощенска банка нямаше по чл.43 не мога да разбера вече какво става?

Общи условия

Активация на акаунт