Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора

Мами, помогнете. Дъщеричката ми е на 3 мес и често дланите на ръчичките й са потни, а всъщност времето вече не е горещо. Забелязвам, че и стъпалата й   понякога са изпотени ,когато събувам чорапките. Нормално ли е това? Много се притеснявам да не е симптом за заболяване.
« Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 13:34 от мариса »
Цитирай

ДОБРИЧ

Не се притеснявай.На моята дъщеря също бяха постоянно потни, понеже ги държеше все свити на юмручета.Относно крачетата да не са запарени?
Цитирай

Ами само с едни чорапки е на краката, все пак е хладно.

Цитирай

гр. София

Само стъпалата и ръчичките ли-а вратлето как е?

Не се притеснявай.На моята дъщеря също бяха постоянно потни, понеже ги държеше все свити на юмручета.Относно крачетата да не са запарени?

Напълно подкрепям Peace

Цитирай

там където не искам

За твое успокоение си направи и една консултация с педито.
Цитирай

София, ж.к. Изгрев

И според мен трябва да направиш консултация с педиатъра Ви. На Елена като бебе й се потяха не само ръчичките и крачетата, но и главата докато сучеше. Отдавах го на усилията при сученето, но на консултацията се оказа, че трябваше да преминем на 2 капки Вигантол, така че ако не приема достатъчно капки Вигантол потенето може да е и от това.
Цитирай

Направи си консултацията с педиатър, но и при нас беше така, много се изпотяваше и все още се изпотява доста.
Цитирай

Бургас

Сина ми също  се изпотяваше, но и главичката също, освен краката и ръцете.Като го заведох при педито се оказа, че има първи признаци на рахит - две големи меки петна на главичката.Изписаха му по четири капки Вигантол и възможно, най-много на слънце.Въпреки, че беше зимно бебе (роден е ноември) почти не пропусках ден за разходка.За няколко месеца всичко се оправи и сега си е едно здраво и будно дете.
Не искам да те плаша, но нищо не ти пречи да се консултираш с педиатъра ви  Peace
Цитирай

незнам точно и аз

За твое успокоение си направи и една консултация с педито.
Успех  Peace
Цитирай

Sofia

И при нас така!Не мисля ,че има от какво да се притесняваш.Даже потта е студена!Ади също е на 3 месеца!Споко
Цитирай

София

По принцип, потенето е симптом на рахит, но не е задължително. Затова заведи детето при педиатър, за да не гадаеш дали имаш повод за притеснение или не.
Цитирай

Страната на чудесата

Питай педиатъра си, затова е там, да отговаря на въпроси и да има по-компетентно от нашето мнение. Знам, че в началото и аз много се притеснявах и имах доста въпроси, половината от които забравях в мига на влизане при лекаря, затова-пиши си текущите въпроси и го питай Peace
Цитирай

... затова-пиши си текущите въпроси и го питай Peace
И аз така процедирах. Дори за най-малкото нещо, което ме притесняваше, съм записвала и питала.
Цитирай

Надали е симптом - просто детето много се поти , синът ми ще стане другата седмица на 2г и продължава много да се поти.Като беше бебе и аз като четох за рахит се бях шашнала, водих го при лекарката, смя ми се жената на глупостите, но явно всички минаваме по тоя път.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

По принцип, потенето е симптом на рахит, но не е задължително. Затова заведи детето при педиатър, за да не гадаеш дали имаш повод за притеснение или не.
PeaceИ аз в на4алото не обьрнах внимание,защото 4етях,4е било нормално,но се оказа то4но пьрвите симптоми на рахита.Увели4иха ни Вигантола и ве4е вси4ко е наред.Не искам да те плаша,но задьлжително се консултирай с лекар.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора