Розови перли за лице

  • 5 782
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Ай да се втъкна и аз тука....
Тези перли за какво ги ползвате? Замянка на ружа или по цялото лице?  Mr. Green
Аз ползвам някакви перли, които бяха подарили преди време на майка ми... някакви китайски, розовеещи. Нанасям с  четка по скулите, вместо руж!  bowuu

# 31
  • Мнения: 341
Ай да се втъкна и аз тука....
Тези перли за какво ги ползвате? Замянка на ружа или по цялото лице?  Mr. Green
Аз ползвам някакви перли, които бяха подарили преди време на майка ми... някакви китайски, розовеещи. Нанасям с  четка по скулите, вместо руж!  bowuu

И аз така - вместо руж.

# 32
  • Мнения: 3 413
Ай да се втъкна и аз тука....
Тези перли за какво ги ползвате? Замянка на ружа или по цялото лице?  Mr. Green
Аз ползвам някакви перли, които бяха подарили преди време на майка ми... някакви китайски, розовеещи. Нанасям с  четка по скулите, вместо руж!  bowuu

И аз така - вместо руж.
И ааз вместо руж,тъй като някак си по-естествено стои,пък и много мразя като ми се натроши ружа в кутийката #Cussing out ,в скисъл даже е по-практично с тея топченца Party

# 33
  • София
  • Мнения: 901
А кои стават за цялото лице, за много нежен перлен блясък  Embarassed Дано някой се сеща какво имам предвид! Тези на Ейвън или на някоя друга марка?  newsm78 Hug

# 34
  • Мнения: 2 631
А кои стават за цялото лице, за много нежен перлен блясък  Embarassed Дано някой се сеща какво имам предвид! Тези на Ейвън или на някоя друга марка?  newsm78 Hug

Като си нанесеш по скулите 'взетото' с четчицата, можеш лекичко да погалиш лицето си с остатъка по  четката и пак ще имаш блясък, без да ставаш розова!  Peace
А иначе има пудри с блясък!  Hug

# 35
  • Мнения: 112
И аз си поръчах розовите на Ейвън. Видях как стоят на скулите на едно момиче и много ми харесаха. Бледо розови с лек перлен блясък.

# 36
  • Мнения: 1 672
на Ейвън стават за цялото лице

# 37
  • Мнения: 1 819
На Ейвън ползвам озаряващите,много са добри Peace

# 38
  • Мнения: 3 413
На Ейвън ползвам озаряващите,много са добри Peace
на Ейвън стават за цялото лице
Този ейвън,бе..Май това е от малкото продукти на ейвън,които наистина нямат конкуренция сред тези в магазина

# 39
  • Мнения: 1 672
Laughing може и да си права

Общи условия

Активация на акаунт