Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 септ. 2008, 15:43 ч.

толуда или тина киркова

• 2 354
  • 25
  •   1
Отговори
  • до Него
здр на всички мами ! колебая се къде да родя - тина киркова или токуда. някой ползвал ли е тази година vip услугите в 1АГ? интересува ме кърменето и тази програма за имунната с-ма. Аз раждах там преди 3 г. vip и тези неща ги нямаше..т.е. никой не искаше да ми покаже как да кърмя, цедя... , хигиената също не беше добра. Ударете едно рамо със съвет. Как е сега там..ценово 1АГе доста по-ДОБРЕ от Токуда, а като условия незнам.

# 1
  • близо до Витоша
преди години съм ходила в Тина Киркова и определено имам лош спомен от там ( относно хигиената )
а, Токуда всичко е много лъскаво, но аз мисля, че специалиста, който ще те поеме е по важен от самия терен  Wink

# 2
  • София
Здравей, аз родих преди 1,6 г. в Тина Киркова. Общо взето останах доволна от условията. Платих си за Вип стая, в която бяхме две майчета, чистеха по 1 път на ден. Имахме и баня с тоалетна, които за болница бяха доста чисти. За Токуда съвет немога да ти дам.
Леко раждане!  bouquet

# 3
  • София
И двата пъти съм раждала в "Тина" и съм много доволна. От "Токуда" нямам лични впечатления, но ето една интересна информация. Миналата седмица бях на профилактичен преглед при моята гинеколожка (От "Тина Киркова") и преди мен излезе една бременна жена с мъжа си. От дума на дума разбрах, че въпросната жена работи в "Токуда", но няма да ражда там, а при моята лекарка. Както искаш го тълкувай, но според мен преценката на вътрешния човек не бива да се подценява. Въпреки, че им е колежка ( макар и не гинеколог), едва ли е случайно, че не иска да ражда там, а именно в "Тина". Peace

# 4
  • София
Не съм раждала в Тината, но лежах за задържане там януари месец. Спомените ми са кошмарни - и като хигиена и като отношение на персонала. Родих юли месец в Токуда и съм във възторг от всичко!

# 5
  • до Него
благодаря ви за съветите, . И в двете болници съм се свързала с добри лекари / т.е  кой ще прави секциото нее проблем/ а условията вътре. Някой знае ли нещо за тази програма за подобряване на имунната с-ма на родилката в 1 аг. Първото ми раждане в ТК, беше при Динчо Георгиев и съм много доволна, но...само лекаря,  не е достатъчен.. Sad Sad Sad от опит пиша, за съжаление има и следродилен престой в болницаТА. Е тоба беше преди 3 години все пак Laughing

# 6
  • София
Тина Киркова....

# 7
  • Пловдив
Аз родих в Токуда. Не мога да ти кажа къде да раждаш, защото не съм била в Тина и не мога да сравня. Най-добре отиди и в двете и сама си прецени Peace

# 8
  • до Него
а доволна ли си от токудА, мамче

# 9
  • София
а ти нормално или секцио ще раждаш...защото в токуда са по...предрасположени за секцио като цяло....

# 10
  • София
Родих второто си дете в Токуда, за мен това е най-прекрасното място да родиш детето си!

# 11
Твърдо за Токуда!!! Peace

# 12
  • Sofia
И двата пъти съм раждала в "Тина" и съм много доволна. От "Токуда" нямам лични впечатления, но ето една интересна информация. Миналата седмица бях на профилактичен преглед при моята гинеколожка (От "Тина Киркова") и преди мен излезе една бременна жена с мъжа си. От дума на дума разбрах, че въпросната жена работи в "Токуда", но няма да ражда там, а при моята лекарка. Както искаш го тълкувай, но според мен преценката на вътрешния човек не бива да се подценява. Въпреки, че им е колежка ( макар и не гинеколог), едва ли е случайно, че не иска да ражда там, а именно в "Тина". Peace

От това едва ли може да се правят изводи, може би не може да си позволи раждане в Токуда.
Аз също не съм била в Тина Киркова, затова сравнение няма да си позволявам, само ще се присъединя към безкрайно доволните от Токуда. За първото си раждане правих проучвания и избрах Токуда, за второто (живот и здраве) колебания нямам- пак там Peace

# 13
  • София
Аз родих миналата година в Тина Киркова. Бях във самостоятелен ВИП със самостоятелна баня и тоалетна. Чистеха 1 път дневно. Останах доволна, но според мен специалиста е водещ, поне за мен бе така. По отношение на кърменето ако не отидеш сама да искаш съвет, няма да го получиш  Confused Дано вече да са се променили нещата в това отношение.
Леко раждане  Peace

# 14
Аз раждах там преди 3 г. vip и тези неща ги нямаше..т.е. никой не искаше да ми покаже как да кърмя, цедя... , хигиената също не беше добра.
Аз пък родих преди 4 и имаше ВИП Laughing
Тази година също родих там.
Аз съм за Тина Киркова, безкрайно съм доволна от доктора си Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт