Не знам какво да правя-не пие сокове и вода

  • 1 319
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Здравейте вашите деца пият ли сокове и вода защото моето неще нито едното нито другото копувах какви ли не сокове вкъщи правих и не ще и не ще вече не знам какво да правя и ако ми дадете някаква идея ще ви бъда благодарна .Само да ви кажа че сме на почти 8 ем месеца и лятото пиехме водичка но сега не испива и по 30 гр на ден ,пробвах и с лъжичка но като започне едно плюване та дори и се и повдига , а аз мисля че трябва да пие по малко пон е от едното вие какво ще ме посъветвате ,ще ви бъда много благодарна   bouquet

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 18:39 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 380
Сега е студено и предполагам, че за това отказва вода в по-големи количества от 30 мл....
Но щом не иска не я насилвай..... Peace

# 2
  • Мнения: 569
  Не бих се притеснявала!Нали не мислиш ,че ако детето е жадно ще се самоистезава и няма да пие вода?
  За соковете - още по- малко бих се тормозила- ние сме на 1.5 год и все още не иска сокове. Предлагам от време на време , но засега няма интерес...
  Нали пие АМ/кърма , яде супички , плодове и зеленчуци?Течности се набавят достатъчно и от тези неща Peace

# 3
  • Мнения: 1 763
И моето дете е така. Гледам да предлагам повече воднисти храни- всеки ден яде супа, плодове, пие АМ.

# 4
  • Мнения: 741
И при нас положението е същото.Не ще ни вода ни сок.Ако изпие за деня 100мл е добре.Лятото пиеше повече

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 588
И моята дъщеря напоследък пие малко вода. Според мен не е проблем. Хапва си нормално и си пълни памперсите Wink

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Сина ми лятото изпиваше по литър, а сега и 100 мл. не иска да изпие. Явно течностите, които си ги набавя чрез храната са му достатъчни. Не се притеснявам, ако е жаден ще пие. Не съм спирала да му предлагам. Бих посъветвала същото и теб - да не се притесняваш, когато ожаднее ще пие.

# 7
  • Мнения: 84
И моето дете е така. Гледам да предлагам повече воднисти храни- всеки ден яде супа, плодове, пие АМ.
newsm78

# 8
  • Мнения: 2 334
Сок още не съм давала но вода лятото дъщеря ми пиеше по 450мл. а сега 250-300мл а някой път и по малко.Аз си мисля че ако са жадни бебоците ще си пият било то вода или сок ,но явно нямат нужда Peace

# 9
  • Мнения: X
Щом предлагаш, а не иска, значи няма нужда.  Grinning

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Щом не пие значи не иска Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Щом не пие значи не е жадно детето.
Моят син до годинката не пиеше нищо друго освен АМ.

# 12
  • Мнения: 887
Децата си набавят течностите от храната - супа, мляко, плодове, попара и т.н. Ако е жадно то само ще си поиска. През лятото пият повече вода, но сега необходимостта от течности рязко намалява, в сравнение с топлите дни. Не се тревожи - няма дете, което да стои жадно и да не си поиска вода.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Предлагай по-често Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И Тери не беше по водата/и сега не е/,ни си пиеше често АМ.Предполагам така си е набавяла необходимите течности.

Общи условия

Активация на акаунт