Вибриращи колани?

  • 2 388
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 17 591
Някой ползвал ли ги е? Тези колани, дето ги рекламират по тв-то и би следвало да имат вълшебен ефект и да махат тлъстините от конкретни места и т.н. ... някой ползвал ли ги е в действителност?

# 1
  • Мнения: 525
Някой ползвал ли ги е? Тези колани, дето ги рекламират по тв-то и би следвало да имат вълшебен ефект и да махат тлъстините от конкретни места и т.н. ... някой ползвал ли ги е в действителност?

Една колежка в момента ползва такъв и честно казано е доволна. Слага го по половин час на ден от 1 месец и панталона вече не я "стяга". Не прави никакви диети и именно това и беше целта, но смятам че помага за сваляне на 1-2 кг. не за повече, а и трябва постоянство.

# 2
  • Мнения: 413
Това ми върнаха като отговор преди няколко месеца за вибратона, а някъде във форума имаше тема и за тоя новия колан с инфрачервеното затопляне, но то се закупувало отделно и отзивите са също в повечето случаи отрицателни. Незнам и защо се казва севън омнипотенс?
Това е мейла, който ми върна ха за поръчката ми за Вибратона. Предлагат този SYK_Massage_Belts

Здравейте,
Благодаря Ви, че се обърнахте към нас.
Вибратон от сайта който сте видяли даде много дефекти. Решихме да сменим производителя и сега предлагаме този.
Прилагам снимка на новият модел; имаме и мостра за тестове, която се представя засега перфектно. Всичко останало е със същите параметри и възможности. Ако желаете може да го получите безплатно и с гаранция. Каквото и да се случи ние го заменяме безплатно.

Поздрави _______________________________________
Ценко Ценков
Интернет Фитнес Магазин
мобилен: 0898...http://sportfit1.com
_______________________________________
From: fback@911.bg [mailto:fback@911.bg]
Sent: Friday, June 27, 2008 2:25 PM
To: sportfit@gmail.com
Subject: Porychka prez 911.bg

911.bg - porychka: ............................

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 17:25 от izina

# 3
  • София
  • Мнения: 17 591
Демек да разбирам, че си се отказала?

# 4
  • Мнения: 4 678
Не стават Naughty

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
майка ми си купи такъв пролетта,но няма ефект от него...не си давай парите навятъра

# 6
  • Мнения: 322
Бколук,само парите да си дадеш! Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 17 591
Взех го чудото. Прави чудесни масажи. (Хич и не се надявам да има някакъв ефект по отношение на талията). Но за мен ден без болка в раменете и гърба е чудесен ден. Само дано не се поврежда...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 524
Честит масажьор  Mr. Green
Ако сега и загубиш 10см от талията би било направо страхотно. И аз се блазня да си взема, но се чудих тези с електрическите импулси не са ли по-ефективни.  newsm78 Има ли ги още изобщо?

Общи условия

Активация на акаунт