Бебе,секс и кръвотечение-какво е това???

  • 4 560
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
и аз съм за тест Peace
Чакаме да пишеш новини Hug

# 16
да заспи малката и ще отида до аптеката

# 17
  • Мнения: 1 798
Аз честно казано знам, че трябва да е зацапване(което обаче си е твърде относително - колко точно трябва да бъде). Сама казваш, че и при предишната бременност си го имала - така, че може би просто секса е предизвикал малко повече кървене. Недейте да рискувате повече - според мен, това че сега няма кървене е хубава новина! Стискам палци!

За имплантацията - не че съм голям специалист, но според мен може да е на 24 ден - зависи кога ти е била овулацията.

Овулацията ми беше на 13 ден така,че и аз мисля че това не е имплантация.

Нали имплантацията е от 7 до 10 дни след оплождането на самата яйцеклетка !? newsm78

# 18
Аз честно казано знам, че трябва да е зацапване(което обаче си е твърде относително - колко точно трябва да бъде). Сама казваш, че и при предишната бременност си го имала - така, че може би просто секса е предизвикал малко повече кървене. Недейте да рискувате повече - според мен, това че сега няма кървене е хубава новина! Стискам палци!

За имплантацията - не че съм голям специалист, но според мен може да е на 24 ден - зависи кога ти е била овулацията.

Да така е
Овулацията ми беше на 13 ден така,че и аз мисля че това не е имплантация.

Нали имплантацията е от 7 до 10 дни след оплождането на самата яйцеклетка !? newsm78

Да така е

# 19
  • Мнения: 1 798

Нали имплантацията е от 7 до 10 дни след оплождането на самата яйцеклетка !? newsm78
[/quote]

Да така е
[/quote]

Ами значи имаш шанс да е точно това! Simple Smile Hug
Незнам как точно определяш овулацията, но да кажем положителен тест на 13 - това означава, че до 36 часа може да се отдели яйцеклетака - тя самата е годна за оплождене - около 12 часа и после от 7 до 10 дни докато стигне до матката - по моя скромна сметка - стана 24!!!!!!! Peace
Стискам ти палци да е точно така! Simple Smile

# 20
+ ми тест беше на 12 ден-смятам ,че ову е била на 13 ден заради Т .Кървенето беше на 24 ден.Може да е някоя позакъсняла импл......- ама чак с толкова кръв.... Laughing аз вече спрях да се притеснявам-каквото е такова. Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Успокой се.мила.като напраиш теста ще разберем

# 22
благодаря на всички ви   bouquet
аз между другото съм с друго име тук но незнам защо неможах да вляза с моята регистрация- иначе съм didikar  във форума  Laughing

# 23
благодаря на всички ви   bouquet
аз между другото съм с друго име тук но незнам защо неможах да вляза с моята регистрация- иначе съм didikar  във форума  Laughing
Да замислих се по едно време дали не сте едно и също защото гледах графиката ти и мисля че добре върви! Успокой се и чакай да видиш как ще продължи! Ще стискам палци да е ОК!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Понякога в толкова ранен етап не е необходимо да има  силни болки,ако бебето не се е запазило
Пожелавам ти все пак да видиш двете чертички именно сега Peace

# 25
Понякога в толкова ранен етап не е необходимо да има  силни болки,ако бебето не се е запазило
Пожелавам ти все пак да видиш двете чертички именно сега Peace

Да и аз така предположих.Благодаря но видях вече една чертичка и предполагам,че нищо че е рано за тест бременност няма.Или по-точно е имало.Ако не ми дойде до 2-3 дни пак ще направя но мисля,че н няма смисъл.благодаря на всички за отговорите и важното е да сме здрави а бебчетата ще дойдат  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 183
Съжалявам, дано все пак след няколко дни като повториш теста, той да е положителен, но дори да не е - права си, че е по-важно да сме здрави, пък каквото е писано-това ще стане. Успех!  Hug

# 27
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Съжалявам,може би беше много рано за тест,но един кръвен,ако си страшно нетърпелива ще покаже дали си бременна.Мисли позитивно каквото и да стане,всичко ще се нареди! Hug

# 28
Първата бременност я чаках дълго/поне за мен/  Laughing и съм свикнала да ми е гадно  Sad така,че и това ще го преживея.Само не искам да мисля,че може да е имало нещо и да съм виновна ,че вече го няма.Иначе отрицателния тест много не ме притеснява-ще има и други.

# 29
  • Мнения: 1 208
успях най-накрая да си вляза с моята регистрация

Общи условия

Активация на акаунт