подкожни пъпки

  • 1 917
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте скъпи мами.Моля да ми кажете някоя имала ли е този проблем и как е процедирала.Минаха почти 50 дни от секциото ми и от първия ден са ме налегнали ужасни подкожни пъпки(даже и в ушите си имам).Мажа ги със спирт,опитвам се да не ги пипам,но не се махат даже всеки ден има някоя нова.Чудя се дали това се дължи на прословутото чистене след раждането както всички казват или е от нещо друго.Моля ви ако някой от вас е имала този проблем да ми каже дали си е мазала лицето с нещо което да помага newsm78

# 1
  • Мнения: 603
По добре се консултирай с лекар. Не съм чувала за такова нещо след секцио. newsm78 Аз съм раждала секцио и съм нямала подкожни пъпки. Аз в стщност не мога да си обясня и понятието "подкожни". Като са подкожни как ги мажеш? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 334
Не съм имала никакви пъпки пък не съм и чувала някоя майка  със секцио да е имала  Thinking .По добре се консултирай с лекар Peace

# 3
  • Мнения: 1 554
според мен проблема ти е друг,не е от секциото Peace може някаква вътре болнична инфекция,знам ли Thinking

# 4
  • Мнения: 4 335
Не сьм имала такива пьпки след секциото,а и за прьв пьт 4увам ThinkingКонсултирай се с лекар Peace

# 5
  • Мнения: 4 111
И аз не съм имала и не съм чувала да има някой след секцио. Дано скоро решиш проблема си!

# 6
  • Мнения: 9 814
Проблемът идва от хормоните.
Няма нищо общо със секциото.
Подобен проблем имах и аз- родих нормално.
На мен подобни пъпки ме тормозеха два месеца след като родих, само дето моите излизаха по шията.
Ходих на лекар, каза че ще минат от само себе си, така и стана.

Общи условия

Активация на акаунт