Вечеря на 1 годинка?

  • 453
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 967
Мами дайте съвет какво да давам за вечеря на Дими. Той сокро прави годинка. Все още се кърмим на поискване (когато не съм на работа), захранен е късно и до сега режимът ни е следния:
Рано сутрин - кърма
към 9-9.30 - каша или попара
към 13ч - домашно приготвена манджа - зеленчукова или зеленчуково местна
към 17ч. - плод или плодова каша
на обяд преди заспиване - кърма и вечер преди заспиване - кърма
нощем - кърма - около 2 пъти

Притеснява ме, че май вече кърмата вечер е недостатъчна и не го засища достатъчно, че да заспи. Май след следобедната закуска, която давам към 17ч. трябва да включа още една твърда храна, но се чудя отново нещо зеленчуково като на обяд или пък пак каша (няма ли да станат много каши за деня  Rolling Eyes) Или пък да започна да давам вече кисело мляко и преди лягане освен кърма да давам и кисело мляко ако му харесва, дайте идеи, моля!

# 1
# 2
  • Мнения: 3 379
Ами и Гого е на такъв режим, все още не съм му включила вечеря, освен спорадично като се падне да ядем заедно и е нещо, което му допада.

# 3
  • Мнения: 1 517
Аз на Маринка давам или от нашата манджа, ако е подходяща, или готово зеленчуково пюре вечер. Мисля, че можеш да даваш каша или кисело мляко. Абе общо взето каквото ти дойде наум.

# 4
  • Мнения: 350
И ние сме на подобен режим. Вечер давам рядка каша или правя опити с овче кисело мляко. НО той наистина си иска кърмене.

Общи условия

Активация на акаунт