Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ще съм благодарна ако споделите! Мисля да запиша синът ми там и искам да разбера повече. Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

София

И на мен ще ми е полезно да науча повече. Хайде момичета, споделете, моля ви... Very Happy
Цитирай

София

Да взема аз да отговоря Smile
Все пак записах там детето си. Много бях доволна - страхотно отношение към децата, програмата им е интересна, образователна.
Ние обаче ходихме там само месец (даже нямаше и толкова). За съжаление, предната ясла, която посещава детето ми, му нанесе доста тежки психически травми, които доведоха до депресия. Въпреки грижите, които получи Калоян в "Ние, врабчетата", не можа да свикне и се отказах да го мъча.
Цитирай

София

Даниеле, мерси че се отзова Hug А колко малки бях най-малките в групата, знаеш ли? Защото Ава ще е само на 1 годинка, когато трябва да я пусна Sad

Жалко, че при вас така се е получило Sad Надявам се с детската градина да случите повече Wink Peace
Цитирай

София

Не се притеснявай, имаше и бебета на 10-11 месеца - много бяха готини - пълзят си с биберони в устата Smile Големите от бебешката група бяха на около годинка и 2-3 месеца.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.