Тhe Big Bang Theory

  • 847
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 786
Някой гледа ли този сериал?

http://www.imdb.com/title/tt0898266/ ето малко повече за него


Определено много свежа комедия  Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 17 279
Аз го гледам още от миналата година, много ме развеселява Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз изгледах първи сезон още пролетта, сега излезе първа серия на втори, много е забавен  thumbsup

# 3
  • Мнения: 104
И аз го гледам от миналата година и страшно му се кефя Simple Smile Любима ми е серията със светещата риба - Шелдън е уникален! А и как си сгъва прането  hahaha И аз искам такава дъска  Grinning
А и много се надявам Пени и Ленард да се сгаджосат, много хубава двойка ще са според мен, нищо че са толкова различни...

# 4
  • Мнения: 2 786
Еее, браво!
Значи имало и други хора, които го гледат  Hug
Аз го загледах по телевизията, но много късно го дават  Confused
Та май ще сваля епизодите и ще си го гледам, когато на мен ми е удобно  Laughing

# 5
  • Мнения: 104
Аз го загледах по телевизията, но много късно го дават  Confused

Първо се оцъклих от коя ли телевизия са го купили, при положение, че е толкова нов, а после загледах, че не си в България  Blush
Иначе от тази седмица започна вторият сезон, има я първата серия в замундата, ако някой не я е видял още Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 786
Да, това лято доста сериали даваха тук, направо се бяха престарали  Joy
И редовно купуват новите сезони  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 107
И аз се присъединявам към гледащите сериала. Случайно го открих и за 2 дни изгледах всички епизоди до сега. Очаквам го всеки вторник в замундата.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
новата серия  Grinning

The Big Bang Theory S02E02

# 9
  • Мнения: 104
Ей така обичам да си започвам деня Simple Smile Мерси, Амидала  Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз го гледам от миналата година но честно казано към последните епизоди доста ми изтъпя, омръзнам някак все едно и също.Сега пак тегля сериите но незнам дали ще се навия да седна да ги изгледам, най вероятно ако ми е супер скучно .
Не, че е лош но някакси взе да ми втръсва все едни и същи хора, все едни и същи места (апартамента ) и все едни и същи бъзици...

# 11
  • Мнения: 2 786
Алабала, има нещо такова (че еднаквостта писва), то не е само в сериалите.
Ще го гледаме, докато ни е интересно и така  Sunglasses
Факт е, че е много свеж и забавен на фона на сериозните сериали с объркан и заплетен сюжет  Wink
Тук няма драма, няма истерии, само смях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт