Химията- има ли я...

  • 3 693
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
 Влезе ли ми някой под кожата е за цял живот, не е нужно да е ежедневно, не е нужно да си го повтаряме, може и с десетилетия да не се сетим един за друг, но ми е под кожата и съм насреща.  Вероятно това е химията, която я има.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Eee, хайде сега! Не винаги биват грешки. Имам такова чувство в живота си. Пътува от четири години, а сме заедно от осем преди това. Химията си е била на лице.
Не питам за нови любови, а точно за стари. И съвсем не за всички такива. А за тези, които и сега спират дъха и се чудиш... Какво подхранва химията?
В края на краищата ти не мечтаеш всеки ден да видиш Х, който не си виждала пет години, ама това не пречи да има химия между вас след пет години като се видите...

Кифлата Peace!

# 17
  • Мнения: 17 546
Ставаше дума за това, че ако стар огън се разгори, би се получила грешка...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
О, не! Става дума за това дали химията е вечна или не е. Дали винаги те жегва или не с определени хора. И защо се случва...

# 19
  • Мнения: 17 546
Защото ти е било хубаво! Ако не е било, едва ли ще пламват такива искрици при случайна среща.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 824
Защото ти е било хубаво!   Simple Smile

Или защото си искала да ти е хубаво.Но не си го изживяла.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
О, не е до изживяването...писах вече че е може и да е изживяно, дори може и да е разочароващо изживяването, но има химия все така с тези хора. Ако не беше странно, щеше да е смешно и забавно...Хубаво, само аз изживявам контакта с някои бивши гаджета/а някои дори не са били такива/  като токов удар  Laughing.

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 01:21 от Катюша

# 22
  • Мнения: 17 546
В крайна сметка всички химични елементи имат различни реакции, така е и с хората. Не си странна.   bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не съм странна съвсем, почти съм в норма Exit Hug!
Интересуваше ме при другите жени как стоят нещата с химията...
Любопитство просто.

# 24
  • Мнения: 2 070
Ами не мога да кажа за себе си, всъщност мързи ме..

А за теб - няма какво да седи и да се чудиш. Радвай си се, че в теб има страст - сътветно живот... Наслаждавай се на спохождащите те тръпки.

# 25
  • Мнения: 2 768
Не си бяла гарга, Кате... при мен се случи точно това, за което говориш, за старите връзки.

Срещнах го, този по който бях изревала река сълзи - първата голяма любов. Взаимна при това и неконсумирана.
Искри ли? Ток високо напрежение протече (усети се дори от всички присъстващи). Но... минали са N на брой години, вече и двамата семейни, т.е. всичко трябваше да бъде потушено.

Но съм сигурна, че при следващата среща, когато и да е тя, пак ще има пламъци, то е просто неибежно.
И ако това не е химия - да ни държи от 15-годишни та до сега?... Аз не знам как иначе да го нарека!

Последна редакция: сб, 27 сеп 2008, 11:59 от eta

# 26
  • Мнения: 2 448
Нищо не е вечно... Това, че някой, с когото сте били на една вълна и сте имали своите хубави моменти, че ще се видите отново, не значи, че ще пламне пожар. Всеки има своите хубави спомени, това е нормално.
Не знам как е при вас, но за мен, вечно е, ако си дал на някой душата си, цялата. А това не може да стане два пъти...

# 27
  • Мнения: 12 648
Защото всички сме от благороден метал. Най-много да ни покрие патината на времето и ставаме още по-ценни.
Не знам дали е химия или физика, но всичките ми връзки са започвали с реакция на мига.

# 28
  • Мнения: 301
Няма нищо вечно. Това се е направо закон. Продължителността е определяща. В сегашната ми връзка поне се чувствам така (12 год). Не просто химия, а експлозия - това явно ми е задължително за началото на връзка. С времето нещата се успокояват. С мъжа ми обаче винаги, когато реша, че вече не е както преди и изведнъж почва отново. Вечно или не, важното е, че може да се подновява.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 727
Не си бяла гарга, Кате... при мен се случи точно това, за което говориш, за старите връзки.

Срещнах го, този по който бях изревала река сълзи - първата голяма любов. Взаимна при това и неконсумирана.
Искри ли? Ток високо напрежение се усети (дори от всички присъстващи). Но... минали са N на брой години, вече и двамата семейни, т.е. всичко трябваше да бъде потушено.

Но съм сигурна, че при следващата среща, когато и да е тя, пак ще има пламъци, то е просто неибежно.
И ако това не е химия - да ни държи от 15-годишни та до сега?... Аз не знам как иначе да го нарека!
и аз имам един такъв.....видяхме се направо беше ...как да кажа щяхме да се изядем направо,ама пуста съвест Simple Smile Simple Smile още си се искаме,и да неконсумирана любов си беше и ще си остане може би и затова има такава химия(според мен си е чисто физическо това превличане) newsm78

Общи условия

Активация на акаунт