Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Едва 1 на 18 ранни бременности може да бъде засечена от тест в първия ден на закъснението. Тестовете не лъжат, защото могат да засичат. Но колко? Помислете, че едва 16% могат да дадат реален положителен резултат на първия ден от закъснението на цикъла, а някои твърдят и на седми ден от зачеването. Ако вие сте от останалите проценти, ще изпитате разочарованието от теста, дал ви фалшив отрицателен резултат. А за точност 99% - да има я, но колко след закъснението - при всяка жена е различно. Всяка иска да разбере колкото се може по-рано и се заблуждава с пробутваните рекламни надписи. Прочетете това http://www.predainatatak.bg/news/about143.html

Цитирай

Видин

Тая тема трябва да се закове, защото всяко второ момиче тук се тества по-рано дори от датата на М  ooooh!
Цитирай

Тая тема трябва да се закове, защото всяко второ момиче тук се тества по-рано дори от датата на М  ooooh!
Подкрепям  Peace
Цитирай

Бургас

Подкрепям  Peace
И аз подкрепям  Peace Първия път направих теста достатъчно късно и веднага се появи втората черта. Втория път обаче бях толкова нетърпелива, че направих теста прекалено рано, добре си поплаках, малко след като изтече времето се появи една втора мнооого бледа черта, определено си мислех че я има само във въображението ми. Докато мине една седмица за да повторя теста .... повечето от вас знаят как съм се чувствала. И като видях втората черта чак не и повярвах, трябваше да си направя и кръвен тест за да съм сигурна...
Затова и аз съветвам всички да не избързват с тестовете и Успех на всички
Цитирай

София

Peace Peace Peace
Цитирай

Някъде там ... във Вехтите лозя!

И аз съм съгласна  smile3501
Цитирай

E-CLM & CH-VD

Ей сега ще дойдат 20 момичета (примерно), които ще кажат, че при тях теста е отчел бременност Х-на брой дни преди датата за М, и всичко ще е напразно.

Иначе, и аз съм против ранното тестване. Няма да казвам защо, че е дъвкано милион пъти.  Tired

Но и друго е вярно - "сърце юнашко не трае"  Laughing.
Цитирай

Silvermoon

Има и доста по-гаден вариант - виждаш двете чертички и ти идва менструацията  с 2 дена закъснение и адски болки.

За да си спестите ужасното разочарование, просто изчакайте 10 дни закъснение
Цитирай
Има и доста по-гаден вариант - виждаш двете чертички и ти идва менструацията  с 2 дена закъснение и адски болки.

За да си спестите ужасното разочарование, просто изчакайте 10 дни закъснение
това е истината и статията е много полезна. Peace
Цитирай

...просто изчакайте 10 дни закъснение
Ох, хич даже не е просто да изчакаш 10 дни закъснение, за да се тестваш. Но, разбира се, и аз съм против ранното тестване.
Цитирай

по света и у нас

Да,абсолютно съм съгласна да се закове темичката,така ще си спестим много нови теми от рода публикувани през ден от новите момичета във форума! Crazy   

Но и друго е вярно - "сърце юнашко не трае"  Laughing.
Peace
Цитирай

Стара Загора

Подкрепям с две ръце  Peace
Цитирай

Никога не съм била привърженик на ранното тестване,въпреки,че:
"сърце юнашко не трае"  Laughing.
Цитирай

Подкрепям  Peace
и аз подкрепям даже с двете си ръце и двата си крака Peace Peace Peace Peace Peace
Цитирай

По принцип съм съгласна с темата  Peace

Но.. направих си тест с изтекъл срок на годност от най-най-обикновените.. 1 седмица преди да трябва да ми дойде.. Теста беше положителен.
Направих го защото усещах, че нещо става.. и не му повярвах де - защото беше с изтекъл срок Smile След 1 седмица повторих.. е вече нямаше как да не повярвам  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора