Oт кога слагате детето си в паяка

  • 6 799
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 781
Ами 7м. и 13дни не е ли средата на 8-я(текущ, разбира се) Какво толкова има за разбиране....И как средата на 8-я може да е 8м и половина...каква среда тогава, та той е навършен месец, че и половина отгоре.
ooooh! Значи детето ти сега е на годинка,когато я навърши ще е в началото на 2, а когато е на 18 месеца ще е в средата на 2те годинки, желязна логика  hahaha
А и са го изписали от Родилния дом в средата на първия месец  Joy
Добре де, ти влизаш за да отговориш на авторката на темата предполагам (или се бъркам), защо започвате да четете лентички и мненията до такава степен, че да се заядете нещо, ами и това не го разбирам, но като и да е...
За протокола сложих сина си на 7 месеца в проходилка.
Вижте лентичката, сина ми е на 8 месеца и 3 дни smile3532

# 46
  • Мнения: 2 132
Аз се зачудих какво пък е сега това паяк...а то проходилка  Grinning

# 47
  • Мнения: 2 334
На 7 месеца и половина Peace

# 48
  • Мнения: 4 335
Аз в4ера го сложих за 5 минути EmbarassedНе се стьрпях,но все пак мисля да поиз4акам Wink

# 49
  • Мнения: 371
И аз купих паяк още преди да навърши 4 месеца от мерак ама ме е страх да го слагам, пък и лекарката ми каза да изчкам да навърши 6 месеца и мисля да я послушам, няма смисъл да рискувам и след време детето да страда заради мен Peace

# 50
  • Мнения: 3 695
При рисковете, които носи проходилката- изкривяване на крачетата, приучаване към ходене на пръсти и др. изкривявания, срещу ползата - свободни 5 мин. за майката и научаване на бебето да си вози дупето насам-натам, все още се чудя, че има майки, които се навиват да ползват този "уред" за най-обичаните си същества.  #Crazy

# 51
  • Мнения: 71
след консултация  с ортопед( за протокола - беше здрав) на 5 месеца и половина.проходи на 10 месеца.лекаря каза каквото му се прави на детето ,това да прави.ако иска да пълзи. не се изказа лошо за проходилката.

# 52
  • Мнения: 252
Беше на 6 месеца когато го сложих. Ползва го до към 11 месец, тогава проходи.  Няма ли сме никакви проблеми.

# 53
  • Мнения: 3 929
Оставих го да се движи с проходилка, когато беше готов да го прави. Веднъж го сложих в нея и той тръгна без препятствия и затова го оставих. Беше на 6 месеца. Преди това също го бяхме слагали да го видим как ще реагира, но още не можеше да се движи.

# 54
  • Мнения: 805
И аз като много други майки съм против проходилките!
Изобщо не ми е яснo какъв е смисъла от тях. Пари хвърлени на вятъра!

# 55
# 56
  • Мнения: 502
Като направи 6 месеца.

# 57
  • Мнения: 194
При рисковете, които носи проходилката- изкривяване на крачетата, приучаване към ходене на пръсти и др. изкривявания, срещу ползата - свободни 5 мин. за майката и научаване на бебето да си вози дупето насам-натам, все още се чудя, че има майки, които се навиват да ползват този "уред" за най-обичаните си същества.  #Crazy

Всеки си има собствено мнение и всяка майка сама си решава как да си гледа детето.Това,че ги слагаме в проходилки не ни прави лоши майки.моят син е ужасно доволен когато е вътре,не стъпва на пръсти,пък и в крайна сметка и ние трябва да ходим до тоалетната/за свободните 5 мин иде реч/

# 58
  • Мнения: 384
Слагам сина си отскоро в "уреда за инквизиция". Много се забавлява Peace

Последна редакция: ср, 01 окт 2008, 19:28 от Puhka

# 59
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ами 7м. и 13дни не е ли средата на 8-я(текущ, разбира се) Какво толкова има за разбиране....И как средата на 8-я може да е 8м и половина...каква среда тогава, та той е навършен месец, че и половина отгоре.
ooooh! Значи детето ти сега е на годинка,когато я навърши ще е в началото на 2, а когато е на 18 месеца ще е в средата на 2те годинки, желязна логика  hahaha
А и са го изписали от Родилния дом в средата на първия месец  Joy
Добре де, ти влизаш за да отговориш на авторката на темата предполагам (или се бъркам), защо започвате да четете лентички и мненията до такава степен, че да се заядете нещо, ами и това не го разбирам, но като и да е...
За протокола сложих сина си на 7 месеца в проходилка.
Вижте лентичката, сина ми е на 8 месеца и 3 дни smile3532
Гледам лентичките, чета и подписите, снимки ако има също гледам. Когато има несъответствие- питам. Защото ако в случая не бях права щях да имам да връщам пари на НОИ или ако съм права Сенди може да се прецака и да си прекъсне майчинството преждевременно или да сложи ваксина по-рано. Това е по принцип- хипотетично.
По темата: Въпрос към тини-мини- С какво ходенето на пръсти уврежда детето или какви рискове крие? Защото синът ми ходи на пръсти откакто е проходил, аз самата до 3 годишна възраст така съм ходила, но нищо ми няма,.......  Mr. Green май
Въпросът ми не е с цел заяждане, просто любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт