Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Островитянка Манка

http://veselba.kafence.com/pix/kuriozi/istinska_li_e_kva_e.jpg
Цитирай

Стара Загора

hahaha hahaha hahaha
Това направо ме уби... 35
Цитирай

Plovdiv

35 35 35
Цитирай

София, Младост 2

Знае си детето Very Happy Който превари - за него си е Very Happy
Цитирай

newsm78 абе кога децата почват да разбират и да си търсят сами ... щото аз на моя като му бутна гърдата цока, ама иначе така като ме гледа гола - не се въодушевява ...
Цитирай

Plovdiv

newsm78 абе кога децата почват да разбират и да си търсят сами ... щото аз на моя като му бутна гърдата цока, ама иначе така като ме гледа гола - не се въодушевява ...

Ели вече като  ме види гола отваря уста, дори ако е сукала преди 15 мин. Very Happy
Цитирай

София, Младост 2

И моята беба реагира,когато съм гола (на 7 месеца сме и го прави поне от месец и нещо) - даже е много смешна,защото директно се протяга,сграбчва цицата и си я дърпа към устата - може да сукне ей така,колкото за кеф 1-2 пъти,но задължително Very Happy Даже през блузите взе да ме суче вече - а пък ако ме види с блуза с по-голямо деколте,се навежда и започва да се завира вътре и да си търка муцунката Very Happy
Цитирай

hedra, поздравления!:) Малката вече е открила сукането за удоволствие май Smile
Цитирай

София, Младост 2

Пупупу,май да - даже на моменти и за успокоение суче (примерно като се удари,млъква веднага,като я сложа на гърдата) Very Happy Ама и аз упорито предлагах и продължавам да предлагам във всякакви случаи - не винаги иска,понякога се дразни и дърпа,но на моменти му хваща цаката,че и за укротяване става Very Happy
Цитирай

София

35 35 35Много ми хареса Laughing

Ники отдавна започна сам да си иска, може би към шестия-седмия месец да беше, не помня newsm78Сега обаче е умопомрачително - дърпа ме за деколтето и наднича вътре, да не изпусне hahahaА когато е вече гладен си казва "амамамам" Mr. Green
Цитирай

у дома

дърпа ме за деколтето и наднича вътре, да не изпусне hahahaА когато е вече гладен си казва "амамамам" Mr. Green

Малеее същата работа е и при нас 35
Цитирай

София

35 35 35
Цитирай

Варна

Love
аа,Това бебе е онова дяволче от смешния филм, дето майката беше йога и направи челна стойка, а то я издебна и цмок! Ахъм, помните ли го? Laughing
Цитирай

Стара Загора

Love
аа,Това бебе е онова дяволче от смешния филм, дето майката беше йога и направи челна стойка, а то я издебна и цмок! Ахъм, помните ли го? Laughing

Е, то такова нещо забравя ли се  Wink
Цитирай

Love

Мнеее, различни са. Онова не беше с дръпнати очи Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора