Кърмаческа смешка :)

  • 1 159
  • 21
  •   1
Отговори
# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
 hahaha hahaha hahaha
Това направо ме уби... Joy

# 2
# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Знае си детето Grinning Който превари - за него си е Grinning

# 4
  • Мнения: 1 722
 newsm78 абе кога децата почват да разбират и да си търсят сами ... щото аз на моя като му бутна гърдата цока, ама иначе така като ме гледа гола - не се въодушевява ...

# 5
  • Мнения: 590
newsm78 абе кога децата почват да разбират и да си търсят сами ... щото аз на моя като му бутна гърдата цока, ама иначе така като ме гледа гола - не се въодушевява ...

Ели вече като  ме види гола отваря уста, дори ако е сукала преди 15 мин. Grinning

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И моята беба реагира,когато съм гола (на 7 месеца сме и го прави поне от месец и нещо) - даже е много смешна,защото директно се протяга,сграбчва цицата и си я дърпа към устата - може да сукне ей така,колкото за кеф 1-2 пъти,но задължително Grinning Даже през блузите взе да ме суче вече - а пък ако ме види с блуза с по-голямо деколте,се навежда и започва да се завира вътре и да си търка муцунката Grinning

# 7
  • Мнения: 1 586
hedra, поздравления!:) Малката вече е открила сукането за удоволствие май Simple Smile

# 8
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пупупу,май да - даже на моменти и за успокоение суче (примерно като се удари,млъква веднага,като я сложа на гърдата) Grinning Ама и аз упорито предлагах и продължавам да предлагам във всякакви случаи - не винаги иска,понякога се дразни и дърпа,но на моменти му хваща цаката,че и за укротяване става Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
 Joy Joy JoyМного ми хареса Laughing

Ники отдавна започна сам да си иска, може би към шестия-седмия месец да беше, не помня newsm78Сега обаче е умопомрачително - дърпа ме за деколтето и наднича вътре, да не изпусне hahahaА когато е вече гладен си казва "амамамам" Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 609
дърпа ме за деколтето и наднича вътре, да не изпусне hahahaА когато е вече гладен си казва "амамамам" Mr. Green

Малеее същата работа е и при нас Joy

# 11
# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Heart Eyes
аа,Това бебе е онова дяволче от смешния филм, дето майката беше йога и направи челна стойка, а то я издебна и цмок! Ахъм, помните ли го? Laughing

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Heart Eyes
аа,Това бебе е онова дяволче от смешния филм, дето майката беше йога и направи челна стойка, а то я издебна и цмок! Ахъм, помните ли го? Laughing

Е, то такова нещо забравя ли се  Wink

# 14
  • Мнения: 1 586
Heart Eyes
аа,Това бебе е онова дяволче от смешния филм, дето майката беше йога и направи челна стойка, а то я издебна и цмок! Ахъм, помните ли го? Laughing

Мнеее, различни са. Онова не беше с дръпнати очи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт